13:37:13 1397/9/12

مجیدی گفت بخاطر شما پیشنهاد سرمربی گری استقلال را نپذیرفتم

مظلومی: اصلا به صادقی نگفتم اگر نمی توانی با رحمتی کار کنی، برومصاحبه امیر حسین صادقی که گفته بود مظلومی رحمتی را به وی ترجیح داده بازتاب زیادی داشت.حالا پرویز مظلومی مصاحبه کرده و درباره آن مسأله حرف زده:

پرویزخان، ادعای امیرحسین صادقی را خواندید؟

بله، ولی اینگونه نبود که بگویم اگر نمی توانی با رحمتی کار کنی، برو.البته امیرحسین هم پسر خوبی است و هم خیلی با تعصب بازی می کرد و من کاملا از او راضی بودم اما اینکه گفته، درست نیست. شاید او از مسائل دیگری ناراحت بوده و...

یعنی این طوری نبود که رحمتی...

نه،اصلا.رحمتی در حیطه وظایف خودش کار می کرد و خیلی هم خوب بود اما به هر حال یک عده شیطنت می کردند.شما دیدید که در ماجرای فرهاد مجیدی و مذاکره با او هم حقانیت حرف من بعد از سه سال ثابت شد و همه فهمیدند مذاکره ای در رستوران جردن با او انجام شده بود.

رستوران یا باشگاه بدنسازی؟

نه، رستوران بود و مذاکره هم انجام شد. دیدید که فرهاد مجیدی هم مصاحبه کرد و همه چیز را گفت. او که دروغ نمی گوید.

فرهاد آن سال به خاطر خودش پیشنهاد سرمربیگری را قبول نکرد یا به خاطر شما؟

فرهاد چند روز قبل زنگ زد و حال و احوال کردیم که بحث به اینجا کشید و گفت من به خاطر شما سرمربی نشدم چون سرمربی و بزرگتر من بودید و...

در آن مقطع اگر می آمد، به نوعی می سوخت؟

خب به هر حال این کار را نکرد. فرهاد از بهترین شاگردان من بوده و همواره با یکدیگر در ارتباط هستیم. اما مسئله اینجاست که وقتی من در برنامه ۹۰ آن ادعا را مطرح کردم، خیلی ها گفتند حقیقت ندارد در حالی که یکسری شیطنت ها مشخص شد و البته همه متوجه شدند من درست گفته بودم.

آن موقع شما شهرآورد را باخته بودید و...

بله، ولی هنوز صدر جدول بودیم و در جام حذفی هم به فینال رسیده بودیم.شما ببینید کجا مربی تیمی که بالای جدول است و به فینال جام حذفی رسیده را عوض می کنند؟ ضمن اینکه بنده قرارداد ۲ ساله داشتم.

اگر زمان به عقب برگردد، چه کاری را انجام نمی دهید؟

باید حواسم به دور و بری ها باشد، کسانی که جلوی آدم دولا راست می شوند ولی پشت سر شیطنت می کنند.

در باشگاه یا روی نیمکت؟

به هر حال این آدم ها امکان دارد همه جا باشند.

شما در استقلال با ستاره های بزرگی کار کردید، از آنها راضی بودید؟

بله،از همه راضی بودم چون فوتبالیست هایی حرفه ای بودند و انصافا زحمت خودشان را کشیدند.

شفر می تواند نتیجه بگیرد؟

بله، انشاالله می تواند. به هر حال او روی یکسری از جوان ها سرمایه گذاری کرد و الحمدلله شرایط تیم کم کم بهتر می شود و شما دیدید که ۲ هفته است استقلال نتیجه می گیرد و آقای شفر هم اسکلت اصلی تیم را پیدا کرده.

اسکلت اصلی را دیر پیدا نکرد؟

به هر حال مشکلاتی وجود داشت اما به نظر من باید از آقای شفر حمایت کرد که باشگاه هم این کار را می کند و ما هم در کمیته فنی از این مربی حمایت می کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها