14:57:55 1398/4/4

قرارداد من طبق لیست برانکو تمدید شد

مصلح: حتی وقتی فیکس هم بودم می گفتند برانکو شایان را نمی خواهدشایان مصلح مدافع چپ پرسپولیس بازیکنی است که با اقبال مواجه شد و توانست یکی از نفرات مورد اعتماد و تاثیرگذار برانکو در ترکیب سرخپوشان باشد.

به گزارش نوداد نیوز، مصلح که هفته پیش قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد در این خصوص می گوید:خیلی ها دوست نداشتند من قراردادم را تمدید کنم اما من در لیست برانکو بودم و باشگاه طبق آن لیست با من تمدید کرد.مردم خیلی حرف ها می زنند من حتی وقتی فیکس هم بودم می گفتند برانکو شایان را نمی خواهد.به هر حال اولویت اول من پرسپولیس است و من بدون تسویه سال گذشته تمدید کردم و خوشحالم که دو فصل دیگر در خدمت هواداران هستم.

مصلح در خصوص پیشنهاد از کشورهای دیگر می گوید: یکی از دوستانم ایجنت بین المللی است و با چند تیم اوکراینی و یک تیم از لیگ دو فرانسه مذاکره کرد و اتفاقا با یک تیم آذربایجانی هم به توافق رسید اما من در ترجیح دادم در پرسپولیس بمانم.

مصلح در خصوص جدایی برانکو می گوید: وقتی من از لیگ یک به پرسپولیس آمدم و فکر نمی کردم برانکو آنقدر زود به من اعتماد کند.او یک ویژگی داشت که خیلی به بازیکنان کمک می کرد و آن هم این بود کنار زمین که می ایستاد در نوع بازی ما دخالت نمی کرد و با این کار تمرکز زیادی به بازیکنان می داد.یک خاطره از او در یادم مانده که گفتنش خالی از لطف نیست.یک روز رفتم پیش مترجم آقای برانکو که بگویم می خواهم اربعین بروم کربلا، تا اسم اربعین را شنید گفت اشکالی ندارد برود. حالا جانشین آقای برانکو کار سختی در پیش دارد چون اگر موفقیت های برانکو را تکرار نکند اجازه نمی دهند در تیم بماند به هر حال بعد از ۳ قهرمانی متوالی، مربی بعدی چالش بزرگی پیش رو دارد و کار چند برابر سخت شده است.

مصلح که در مقطعی یکی از حاشیه دارهای سرخپوشان بود در این خصوص  می گوید:  در ماجرای فرشاد من یک تکل معمولی در تمرین زدم و او ناراحت شد و آخر هم من از او عذرخواهی کردم ولی بیرانوند برخلاف شایعاتی که گفته می شود اصلاً من را نزد و فقط بحث کردیم که از علی هم عذرخواهی کردم. من آدم صبوری هستم و به خاطر فوتبال دوست ندارم کسی را ناراحت کنم. با محمد هم مشکلی ندارم، فقط کمی از نظر سیاسی اختلاف نظر داریم.

مصلح که به تازگی کتاب شعرش را منتشر کرده است می گوید: مردم و بخصوص هواداران واکنش های متفاوتی نسبت به شعر گفتن من نشان می دهند.برخی ها من را خوب می بینند و برخی بد. مثلاً می گویند چرا شعر می گویی؟برو فوتبالت را بازی کن. اما من دوست دارم وقت آزادم، شعر بگویم.من که در زمین فوتبال شعر و غزل نمی گویم و دوست دارم فوتبالم را مردم نقد فنی کنند نه اینکه به خاطر سبک زندگی ام، فوتبالم نقد شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها