09:58:01 1398/6/29

مشاجره جدید میکی رورک با رابرت دنیرو«میکی رورک» بازیگر نامزد اسکار «کشتی‌گیر» ادعا می‌کند که می‌توانسته در فیلم «ایرلندی» (The Irishman) به کارگردانی «مارتین اسکورسیزی» بازی کند.

 رورک در مصاحبه با تلویزیون ایتالیا فاش کرده است که اگر «رابرت دنیرو» حاضر به همکاری با او می‌شد می‌توانست نقشی در فیلم «ایرلندی» بازی کند.

رورک می‌گوید او و دنیرو در سال ۱۹۸۷ و هنگام فیلمبرداری فیلم ترسناک و روانشناسانه‌ی «قلب فرشته» (Angel Heart) با یکدیگر مشاجره کرده‌اند.

رورک می‌گوید: ««مارتی اسکورسیزی» می‌خواست برای فیلمی با بازی «ال پاچینو»، «رابرت دنیرو» و «جو پشی» با من ملاقات کند. مسؤل انتخاب بازیگر به مدیر برنامه‌های من گفته بود که دنیرو حاضر به همکاری با من در فیلم نشده است.»

او اضافه می‌کند که این اتفاق او را آزرده چرا که به «پول آن فیلم» نیاز داشته است. او ادامه می‌دهد: «من دیگر احترامی برای [دنیرو] قائل نیستم، دیگر او را نمی‌شناسم. من از یک زندگی نکبت‌بار به اینجا رسیده‌ام. او چنین شرایطی را درک نمی‌کند. من زندگی مزخرفی داشته‌ام، بنابراین هر وقت با او برخورد کنم آن کثافت را نادیده می‌گیرم.»

در مقابل «جین روزنتال»، و «اما تیلینگر کاسکوف» تهیه‌کنندگان «ایرلندی» و «الن لوئیس» مسؤل انتخاب بازیگر فیلم اعلام کردند که هرگز از «میکی رورک» برای بازی در فیلم درخواست نکرده و هرگز به او فکر نکرده و یا در موردش بحث نکرده‌اند.

در «ایرلندی» دنیرو نقش «فرانک شیران» را ایفا می‌کند، یک کهنه سرباز جنگ جهانی دوم که تبدیل به یک آدمکش می‌شود و در ناپدید شدن «جیمی هوفا» رئیس اتحادیه‌ی کارگردان دست دارد.

پاچینو نیز در نقش هوفای بدنام بازی می‌کند که با جنایت‌کاران در ارتباط است. بازیگران نقش‌های مکمل فیلم شامل «هاروی کیتل»، «ری رومانو» و «آنا پاکین» می‌شود. دنیرو، پشی و اسکورسیزی پیش از این در فیلم «رفقای خوب» (Goodfellas) و «کازینو» با یکدیگر همکاری کرده بودند. پشی به خاطر بازی در «رفقای خوب» برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد.

نت‌فلیکس فیلم «ایرلندی» را برای اولین بار در جشنواره‌ی فیلم نیویورک اکران می‌کند و پس از آن به مدت سه هفته و از ۱ نوامبر (۱۱ آبان ماه) روی پرده می‌برد. این فیلم سرانجام از ۲۷ نوامبر (۷ آذر ماه) از طریق نت‌فلیکس در اختیار مشترکین قرار می‌گیرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها