17:58:12 1397/11/17

فوتبال خوبی بازی نکردیم

مرزبان: می توانستیم گل های بیشتری از تراکتورسازی بخوریمسرمربی نفت مسجدسلیمان از نمایش شاگردانش برابر تراکتورسازی راضی نیست.

به گزارش نوداد نیوز ، مرزبان پس از شکست تیمش برابر تراکتورسازی گفت: این بردی که تراکتور داشت می‌توانست دو سه گل در نیمه اول هم بزند. بازیکنان انتظاری که داشتیم را برآورده نکردند. نیمه دوم هم می توانستیم گلهای بیشتری را بخوریم. به تراکتورسازی تبریک می‌گویم. شیرازه تیم بعد از گل دوم پاشید و فوتبال خوبی بازی نکردیم و این شکست یک مسئله طبیعی بود، ما امروز از فوتبال خوب فاصله داشتیم.

انتقاد از مسئولان: مسئولان شهر ما باید از تیم مراقبت کنند. ما مشکلات زیادی داریم پولی در اختیارمان نیست که به بازیکنان بدهیم. از زمین تمرین گرفته تا تغذیه مشکل داریم. وقتی قراردادی امضا می‌کنند باید به تعهدات خود پایبند باشند. مردم از تیم انتظار دارند اما باید بدانند تیم ما از طرف مسئولین صددرصد کنار گذاشته شده و کسی به ما محل نمی‌دهد. بازیکنان تلاش می‌کنند اما مشکلات بزرگی داریم.  این مسائل برای مسئولان مهم نیست و فقط شعار و قول می‌دهند که این هفته پول می‌آید و هفته دیگر پول می‌آید. مسئولین باید بدانند اینطور نمی‌توانند با فوتبالیست‌های من رفتار کنند.

وضعیت روحی: وضعیت روحی تیم خوب نیست، امیدوارم مسئولان شهامت داشته باشند و به مردم بگویند هیچ کمکی نکرده‌اند و بگویند که نمی‌توانند کمک کنند ما را مقابل مردم نگذارند. ما با تیم زندگی می‌کنیم اما راهی که مسئولین برای ما درست کرده‌اند سقوط به لیگ یک است گفتند مشکلات حل می‌شود اما نشد. اگر تعصب و عرق من به این مردم و این شهر نبود اول از همه خودم می‌رفتم. من در اینجا با اسم خودم بازی می‌کنم نه توجهی دارند و نه پولی می‌دهند. متأسفانه فوتبال ایران طوری است که بعضی‌ها خیلی دارند اما بعضی‌ها خیلی ندارند. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها