19:25:57 1397/12/23

در لیگ برتر می مانیم

مرزبان: بازیکنان ما احساسی بازی کردندسرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، مرزبان پس از شکست برابر سایپا گفت: هر دو تیم روی بازی هوایی تمرکز و شانس‌های خوبی داشتند و ما می‌توانستیم از حریف پیش بیفتیم.

دیدار با سایپا: در نیمه دوم ابتدا بازیکن ما کارت قرمز گرفت و سپس بازیکن حریف اخراج شد و پس از آن نیز بازی به سمت جنجالی شدن رفت. ما امروز متأسفانه و با وجود آنکه تذکر داده بودم، احساسی بازی کردیم. من به بازیکنانم گفته بودم که مرکز زمین را از دست ندهند که ضدحمله بخوریم اما تیم سایپا با 9 بازیکن توانست 3 امتیاز این دیدار را کسب کند. به هر حال باید امیدوار به شکست سپیدرود باشیم تا فاصله‌مان کمتر نشود.

ارتباط افراد داخل باشگاه با لیدرها: این کار درستی نیست و ما در اینجا انتظار رفتار شرافتمندانه‌ای را داریم. متأسفانه ما در زمانی که نیاز به بازی دوستانه داشتیم، این اتفاق نیفتاد و در حالی که قرار بود به بازیکنان پول پرداخت شود این موضوع نیز محقق نشد، این در حالی بود که باشگاه قول داده بود قبل از بازی امروز به بازیکنان پول می‌دهد. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم چون آنها چیزی در زمین کم نمی‌گذارند و همه تلاش خود را به کار می‌گیرند.

انتقادات از تعویض ها: بعد از اینکه فرشید پاداش دوندگی خوبی داشت، نیاز داشتیم که از کناره‌ها به حریف فشار وارد کنیم و به همین دلیل هیثم هاشمی‌زاده را که در بازی هوایی قوی‌تر است به میدان آوردیم. همچنین امیری هم خوب بازی کرد، ضمن اینکه پاپی هم جزو بازیکنان بد تیم نبود. چیزی که مرا ناراحت می‌کند این است که چرا تمرکز نداریم و فرصت‌ها را از دست می‌دهیم.

شرایط نفت: هفته گذشته یک تیم آشفته به تهران بردیم. نمی‌خواهم بهانه‌گیری کنم اما شرایط خوب نیست و بازیکنان نمی‌دانند که به آنها پول می‌رسد یا نه؟ من نمی‌توانم بگویم که بازیکنانم عملکرد بدی دارند و نمی‌جنگند. به نظرم آنها مبارزه می‌کنند اما با یک حمله ساده حریف گل می‌خوریم. بازی امروز دیداری نبود که مساوی کنیم یا ببازیم. متأسفانه یکسری جنجال‌ها وجود دارد. این در حالی است که تیم ما نیاز به آرامش دارد. ما در نیمه دوم بازی با استقلال خوب بودیم و امروز هم بدتر از سایپا نبودیم که بازنده شویم. به هر حال با این روند امتیازگیری تیم‌های پایین جدول فکر می‌کنم با 25 امتیاز هم در لیگ می‌مانیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها