14:31:42 1398/5/8

"مرد ایرلندی" فیلم افتتاحیه جشنواره نیویورک شد«مرد ایرلندی» جدیدترین ساخته سینمایی «مارتین اسکورسیزی» به عنوان فیلم افتتاحیه پنجاه و هفتمین جشواره فیلم نیویورک انتخاب شد.

این فیلم نهمین همکاری «اسکورسیزی» و «رابرت دنیرو» است و همچنین اولین تجربه همکاری این کارگردان سرشناس و «آل پاچینو» را نیز رقم زده است. «جو پشی»، «هروی کیتل» دو بازیگر قدیمی فیلم‌های اسکورسیزی نیز در این فیلم بازی کرده‌اند.

«کنت جونز» رئیس جشنواره فیلم نیویورک درباره انتخاب فیلم افتتاحیه گفت: «مرد ایرلندی» شبیه همه فیلم‌های فوق‌العاده اثری غنی، سرگرم‌کننده و جالب است و اثر استادان هنر سینماست که پیش از این به ندرت نمونه‌ای نظیر ان دیده‌ بودم. همه آنچه می‌توانم بگویم این است که درست از لحظه‌ای که فیلم تمام شد می خواستم بارها و بارها دوباره آن را تماشا کنم.

«مارتین اسکورسیزی» نیز گفت جشنواره فیلم نیویورک را به سبب انتخاب‌ها فیلم‌ها بر اساس جسارت و آینده‌نگری در این سال‌ها تحسین می‌کنم. این جشنواره برای آگاهی دادن به سینما از سراسر جهان بسیار حیاتی است و از این که فرصت رونمایی از ساخته جدیدم به همراه بازیگران و عوامل فوق‌العاده‌اش را در جشنواره نیویورک یافته‌ام، تشکر می‌کنم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها