19:32:24 1398/7/12

مربی ماشین سازی: موقعیت های ما خطرناک تر از حریف بودمربی ماشین سازی در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، ساکت الهامی در غیاب خطیبی در نشست خبری پس از دیدار با نساجی حاضر شد و گفت: خوشحالم که در جمع مردم خوب قائمشهر هستم و دوباره به این شهر برگشتم. خطیبی مشکلی داشت و نتوانست به نشست بیاید و من از این بابت عذرخواهی می‌کنم. 

* بازی سنگینی بود. بازی مقابل نساجی همیشه سخت است. هر دو تیم تقابل نزدیکی داشتند و هرچه از زمان بازی گذشت ما بر بازی مسلط شدیم و موقعیت‌های بهتری نسبت به حریف داشتیم. نساجی با حمایت هوادارانش حمله کرد، اما ما با توجه به غایبانی که داشتیم منطقی بازی کردیم. شاید مالکیت نساجی بیشتر بود، اما موقعیت‌های ما خطرناک‌تر از حریف بود. در دقایقی صاحب فرصت شدیم که جبرانش خیلی سخت می‌شد. 

حاشیه های حامد لک: حامد لک در تمرینات فقط تمرین می‌کند. من صحنه‌های آخر بازی را ندیدم. کاری به حامد یا شخص دیگری ندارم؛ حرف من این است که فردی که در یک شهر زحمت می‌کشد و می‌رود نباید مورد بی احترامی قرار بگیرد. از اول بازی برخی از هواداران به لک فحاشی کردند. حامد مصدوم بود و حضورش در این مسابقه قطعی نبود. ما گلر ذخیره خود را هم آماده کرده بودیم. اگر حامد تشویق می‌شد این اتفاقات رخ نمی‌داد. دلخوشی مردم قائمشهر همین فوتبال است؛ آنها پاک‌ترین و صالح ترین مردم هستند. آخر بازی را ندیدم، اما در جریان بازی شنیدم که به وی فحاشی شد. قائمشهری‌ها مردم مهمان‌نوازی هستند و نباید به کسی که حداقل یک سال در این شهر زحمت کشیده است بی‌احترامی شود.

* حامد تا دقایق 80 و تا زمانی که اخطار بگیرد مشکلی نداشت. او احساسی و خوش قلب است و با جان و دل برای تیمش بازی می‌کند. لک 90 دقیقه فحش شنید و آیا حرکتی کرد که کسی ناراحت شود. من صحنه‌های آخر بازی را ندیدم. هیچگاه فحاشی را نمی‌پسندم، اما نمی‌توانم قبول کنم که حامد فحاشی کند. چون ندیده‌ام نمی‌توانم قضاوت کنم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها