20:30:03 1398/7/28

مربی ماشین‌سازی: بی‌تجربگی عامل باخت ما بودساکت الهامی، مربی تیم فوتبال ماشین سازی‌تبریز در نشست بعد از بازی دو تیم ماشین سازی تبریز و فولاد گفت: بازی خوبی بود و همانطور که فکر می‌کردیم شروع کردیم و زمان خوبی به گل رسیدیم. ما به دنبال سه امتیاز بازی بودیم و به اندازه تیم مقابل بلکه بیشتر، موقعیت گل داشتیم. جز در ضربات ایستگاهی که بازیکنان ما جوانی کردند و به خوبی در آن موقعیت‌ها ظاهر نشدند از هر لحاظ بازی در اختیار ما بود. تیم فولاد در جریان بازی یک موقعیت نصفه و نیمه داشت اما دو موقعیت ایستگاهی و یک موقعیت اوت داشت که هر سه را به گل تبدیل کرد. باید کار بکنیم تا از این شرایط خارج شویم. از موقعیت‌هایی که در اختیارمان بود نتوانستیم استفاده کنیم، در یار گیری مشکل داشتیم و بی تجربگی کردیم. بنده جدا از نتیجه امروز فکر می‌کنم که روند خوبی را پیش گرفته‌ایم و روز به روز بهتر می‌شویم و در ادامه مسابقات بهتر عمل خواهیم کرد.

مربی ماشین سازی در ادامه گفت: اگر موقعیت‌های ما را فولاد داشت نتیجه بسیار بدتر می‌شد. تیم جوان گاهی اوقات اشتباهاتی می‌کند که جبرانش خیلی سخت است اما برای جوانان باید زمان گذاشت تا با تجربه شوند و انگیزه و تمرکز لازم را کسب کنند. موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. دو گل جلو افتادیم و در موقعیت‌هایی که فکر نمی‌کردیم گل دریافت کردیم.

الهامی در واکنش به حرکت شاهین ثاقبی بازیکن ماشین سازی بعد از تعویضش گفت: گویا ثابقی بعد از تعویض به بطری آب ضربه‌ای زده اما بنده شاهد آن نبودم. این بازیکن تاثیر زیادی در بازی داشت اما به علت مصدومیت مجبور شدیم از بازی خارجش کنیم وگرنه جزو نفرات تعویضی ما نبود.

مربی ماشین سازی با بیان اینکه خط دفاعی فولاد بعد از گل سوم در فاصله ۲۵ متری دروازه بود و عبور از آن بسیار سخت بود گفت: تنها راه ما برای حمله استفاده از کناره‌ها یا شوت از را دور بود که هیچ‌کدام کارساز نبود.

او درباره غیبت خطیبی سرمربی ماشین سازی نیز گفت: قطعا حضور خطیبی می‌توانست مفید باشد و حتی شرایط را عوض کند.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها