22:39:00 1398/1/23

بازیکنان ما خیلی تلاش کردند

مربی صنعت نفت: تیم حریف روی کرنر و اوت دستی برنامه داشتمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، فرحانی، مربی صنعت نفت پس از دیدار برابر پارس جنوبی گفت: سال جدید را تبریک می‌گویم. پیروزی بسیار خوبی به دست آوردیم. شما عزیزان زحمتکش همیشه کمک حال تیم بودید. از همه خبرنگاران ممنون هستم. پارس جنوبی یک تیم چغر است. تیم‌های مهدی تارتار خیلی خوب پرس می‌کنند اما توانستیم در این روز سخت پیروز از میدان خارج شویم. بازیکنان ما خیلی تلاش کردند. در نیمه اول می‌توانستیم به جای یک گل دو سه گل دیگر هم بزنیم. در نیمه دوم بیشتر به دنبال حفظ توپ و میدان بودیم. فکر می‌کنم بازیکنان ما در ادامه با استرس کمتری نسبت به قبل در دیدارهای بعدی حاضر می‌شوند. شما دید قبل از گلی که زدیم طالب ریکانی با آن تجربه زیاد صاحب یک موقعیت خوب شد اما فقط به دلیل استرس آن را از دست داد. پائولو سرجیو به دلیل گرفتگی صدا در نشست خبری حاضر نشد و از همه بابت این مسئله عذرخواهی کرد.

موقعیت های صنعت نفت: موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم و به مراتب از حریفمان بیشتر صاحب فرصت گلزنی شدیم‌. آنها روی کرنر و اوت دستی برنامه داشتند و بعید می‌دانم بیشتر از ما فرصت به دست آورده‌باشند. تیم ما امروز تیم برتر میدان بود.

حضور بازیکن قرقیزستانی: بعد از بازی با پرسپولیس این دومین بار بود.

استفاده از حسین بغلانی:‌حسین بغلانی بازیکن بزرگی است و برای این تیم زحمت کشیده است. هیچ مشکلی با بغلانی نداریم. مربیان خارجی روی تمرین خیلی تاکید دارند. بغلانی مدتی از شرایط تمرین دور شد و به همین خاطر در مقطعی از ترکیب دور شد. او امروز به تیم کمک کرد و در ادامه هم می‌تواند بیشتر به تیم کمک کند.

کارت بی موردی که میلاد جهانی و شهاب گردان: همان لحظه که میلاد جهانی کارت گرفت به او اعتراض کردم. یک کارت باعث می‌شود در ادامه با استرس بازی کنید. این مسئله را به میلاد جهانی و شهاب گردانی گوشزد می‌کنیم. ما در هر تمرین برنامه داریم و با برنامه ریزی دقیق به میدان می‌رویم. مشکل عمده ما استرس است. بازیکنان به خاطر استرس قابلیت خود را از دست می‌دهند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها