20:49:14 1398/7/12

مربی صنعت نفت: بعد از گلزنی با ترس بازی می کنیممربی صنعت نفت در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، سراج در غیاب اسکوچیچ در نشست خبری حاضر شد و گفت: یکی از مسابقاتی بود که تمام بازی در کنترل ما بود،‌اما اشکالی داریم اینکه بعد از گلزنی با ترس بازی می‌کنیم و بچه ها عقب می‌روند. امیدوارم این نقص را جبران کنیم و گل‌های بیشتری بزنیم.

* در تمرینات کارهای تاکتیکی را انجام دادیم و سعی کردیم همانند بازی قبلی حاضر شویم و در ادامه بختیار رحمانی را بیاوریم که از تجربیات او استفاده کنیم و همین اتفاق هم افتاد و زمانی که گل زدیم باید بازی را حفظ می‌کردیم. فکر می‌کنم در ادامه بختیار زمان زیادی برای بازی کردن داشته باشد.

* تمرین بعد از بازی با قشقایی ریکاوری داشتیم، اما بچه ها بیشتر روی مسائل مالی صحبت کردند و باشگاه هم قول داد که بعد از بازی با سایپا حل شود. انتظار داریم که مسئولان مشکلات را حل کنند. شرایط تیم ما نسبت به سال‌های قبل خیلی بهتر است و امیدوارم دست به دست هم دهیم تا این شرایط حفظ شود. 

* ما دنبال این هستیم که فوتبال زیبا در کنار نتیجه داشته باشیم. خیلی زود است که بخواهیم در مورد جدول صحبت کنیم چون تیم‌ها بسیار نزدیک هستند و بارها بالا و پایین می‌شویم. باید سعی کنیم بردهای خود را بیشتر کنیم تا در انتهای فصل جایگاه خود را در جدول حفظ کنیم.

* اگر او هم در آبادان بود ما  4 روز استراحت داشتیم و زمانی که برگردد دو جلسه تمرین خواهیم داشت. تا زمانی که برگردد مسئولیت تمرین با من است و فکر نمی کنم مشکلی به وجود بیاید. 

* ما تابع مقررات هستیم، اما قطعا تیمی که در روند خوبی قرار داد مانند ما ضرر خواهد کرد. تقریبا از  25 مهر تا هفتم آبان  بازی در 12-10 روز داریم. یک مقدار کار سخت است، اما سعی می‌کنیم کنار بیاییم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها