12:06:38 1397/7/15

مذاکرات سری ذوب آهن و بازیکن سابق و جنجالی پرسپولیسمدافع سرشناس و ملي پوش فوتبال ايران بعد از فسخ قرارداد با اوستند بلژيك به عنوان بازيكن آزاد مشكلي براي انتقال به تيم جديد ندارد اما در اين بين هنوز باشگاهي پيشنهاد باب ميل را به رامين رضاييان ارائه نداده تا او براي آينده خود تصميم گيري كند.

اين بازيكن كه در آخرين اردوي تيم ملي در جمع بازيكنان دعوت شده حضور نداشت، در هفته هاي گذشته مدام در رادار باشگاه تراكتورسازي قرار گرفته بود تا جايي كه شايعات از پيشنهاد چندين ميلياردي او به تبريزيها براي پيوستن به ساير ملي پوشان اين تيم حكايت داشت. حالا در جديدترين خبرها گفته مي شود رامين رضاييان يك مشتري جدي ديگر هم در داخل پيدا كرده است و هيچ بعيد نيست راهي نصف جهان شود.

ذوب آهن كه اين روزها حال و روز خوشي در ليگ برتر ندارد، در ادامه تحركات خود براي تقويت تيم به دنبال امضاي قرارداد با رضایيان است تا جايي كه شنيده مي شود مذاكرات سري و محرمانه ميان دو طرف از چند روز قبل آغاز شده است.

البته هيچ كدام از نزديكان باشگاه اصفهاني اين خبر را نه تأييد كردند، نه تكذيب اما از آنجا كه خود اين مدافع ملي پوش كه همراه تيم ملي تمرين مي كند، در جمع دوستانش مدعي شده به زودي تيم جديدش را معرفي مي كند، هيچ بعيد نيست اين تيم، ذوب آهن اصفهان باشد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها