14:40:46 1399/12/2

مدیر فروم اینترنت اشیا ایران: نمایشگاه امسال متمایز از سالهای قبل بودمدیر فروم اینترنت اشیا ایران در خصوص ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا که هفته گذشته برگزار شد، گفت: کنار هم قراردادن دو رویکرد جدید نسل پنجم 5G و هوشمندسازی در کنار IoT باعث شد نمایشگاه امسال متمایز از سالهای گذشته بر پا شود.

مهدی روحانی نژاد در گفت و گو با نوداد نیوز با اشاره به شعار نمایشگاه امسال افزود: شعار "ارتباطات هوشمندانه" با توجه به همین رویکردها شکل گرفت.

دکتر روحانی نژاد،که نمایشگاه امسال توسط مجموعه تحت نظر وی برپا شد، با بیان اینکه شرکت کنندگان در این نمایشگاه از نحوه برگزاری آن راضی بودند، ادامه داد: از یک سو حضور هر سه اپراتور در این نمایشگاه باعث افزایش اعتبار آن شده بود و از سوی دیگر حضور مهمانان ویژه در نمایشگاه از وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گرفته تا معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، به آن رنگ و بویی ویژه داده بود.

وی امضای تفاهم نامه برای هوشمندسازی کنتورها،ارائه سرویس های رایگان به استارتاپ ها روی شبکه لورا و توسعه شبکه اینترنت اشیاه را از جمله دستاوردهای نمایشگاه امسال دانست.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها