09:47:46 1397/7/16

مدیر شبکه سوم: نود در دوره من تعطیل نمی شود / برنامه هفت قبل از جشنواره شروع می شودعلی فروغی، مدیر جوان شبکه سوم سیما، از اردیبهشت ماه امسال بر مسند ریاست این شبکه نشست.

به گزارش نوداد نیوز، او گفت و گویی با روزنامه صبح نو داشته که در آن به مسایل مختلفی از جمله حضور گلزار در این شبکه، سرنوشت برنامه نود، هفت و سایر مسایل پاسخ گفته است.

گزیده اظهارات او به شرح ذیل است:

*آقای محمدرضا گلزار به خاطر فیلم‌های سینمایی که بازی کرده یک تصویر بیرونی از او ساخته شده در حالی که آن‌ها فقط نقش بوده است. آقای محمدرضا گلزار زمینه‌های دینی و اعتقادی خیلی خوبی دارد و اتفاقاً دشمن از همین استفاده می‌کند که مردم فکر می‌کنند هنرمندان ما جدا از این مسائل هستند.

*آقای عطاران شاید با یک سوم زمانی که اینجا می‌گذارد سه برابر دستمزد آن را در سینما و نمایش خانگی بتواند دریافت کند و طبیعتاً حضور ایشان سخت است اما آقای مدیری چه نسیم و چه سیما فیلم حضور داشته‌اند و الان هم گفت‌وگوهایی شده است و امیدواریم به توافق برسیم.

*یک چیزی هست که ممکن است خیلی‌ها ندانند. من با رضا رشیدپور و احسان علیخانی رفیق هستم و ارتباط نزدیک و مستمر و پر دفعات داریم.

*هفت به زودی راه می‌افتد. البته هفت به خاطر پیچیدگی و حساسیتی که برایش ایجاد شد تصمیم‌گیری را سخت کرده است. اصل مسأله هفت این است.مهم‌ترین مسأله مجری است که چه کسی روی این صندلی بنشیند چون صندلی معتبر و مهم و حساسی دارد ولی حتماً قبل از جشنواره فجر برنامه هفت پخش خود را آغاز می‌کند.

*نود حتماً در دوره بنده تعطیل نخواهد شد. نود برند شبکه سه و متعلق به شبکه سه است، این‌ها سرمایه‌های ملی هستند. نود و هفت و حالا خورشید این‌ها تعطیل نخواهند شد.البته در حوزه ورزش تلاش می‌کنیم برنامه‌های قوی تولید شود مثل «فوتبال برتر» و «گزارش ورزشی» و «رکورد» و فوتبال خارجی تقویت خواهد شد.

*در دوره ما نود به مسائل ورزشی و فوتبال پرداخته است و خارج از آن چارچوب عمل نکرده است بلکه در چارچوب ورزش کارهایش را انجام داده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها