16:31:51 1399/4/11

مدیر سینما آزادی:اکثریت مردم اصلاً نمی‌دانند که سینماها بازگشایی شده‌اندسجاد نوروزی مدیر سینما آزادی ضمن اشاره به استقبال غیرمنتظره مردم از بازگشایی سینماها، از نامناسب بودن اطلاع‌رسانی در زمینه اکران فیلم‌ها انتقاد کرد.

به گزارش نوداد نیوز، سجاد نوروزی مدیر سینما آزادی درباره استقبال از سینماها توضیح داد: من خودم توقع این حجم از استقبال را نداشتم یعنی شرایط از آن چیزی که فکر می‌کردم بهتر است اما به نظرم مجموعه حاکمیت، شهرداری، صدا و سیما و ارشاد باید روی این قضیه اطلاع رسانی مانور بدهند چون فیلم‌ها هیچ تبلیغی ندارند و اکثریت مردم اصلاً نمی‌دانند که سینماها بازگشایی شده‌اند. ما محدودیت‌ها را یک ماه زودتر از اروپا آغاز کردیم پس طبیعی است که حالا سینماهای اروپا بسته باشد. تمام دنیا در همه صنوف ناچار به بازگشایی هستند. این یک جبر برای همه جای دنیاست اما در عین حال وظیفه تام و تمام ما و مخاطبان رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

مدیر سینما آزادی مطرح کرد: در حال حاضر در ورود به سینما آزادی تب سنجی انجام می‌شود برای مثال چند مورد بوده‌اند که تبشان بالا بوده و ما آنها را به سینما راه نداده‌ایم. در سه روز اول بازگشایی با اینکه بار مالی برای ما داشت اما ما به صورت رایگان بین مردم ماسک توزیع کردیم. البته به ما هزار عدد ماسک اهدا شد که ما آنها را توزیع کردیم و در سه روز ابتدایی خودمان هم مقداری توزیع کردیم اما در حال حاضر در بوفه‌های آزادی ماسک سه لایه با قیمت ارزان ۱,۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد. در هر طبقه آزادی جلوی هر سالن دستگاه خودکار داریم که دست‌ها ضدعفونی شود. ما حتی در نظر داشتیم که تونل ضدعفونی راه بیندازیم که وزارت ارشاد گفت ممکن است این تونل به ریه آسیب برساند از همین رو از راه اندازی آن منصرف شدیم. در حال حاضر ۹۹ درصد مخاطبان سینما آزادی که وارد این سینما می‌شوند، ماسک دارند.

وی در پایان گفت: کارکنان ما هم روزی سه بار دست کش‌های خودشان را عوض می‌کنند، به صورت مرتب دست‌هایشان را ضدعفونی می‌کنند و حتی یک لحظه هم ماسک را برنمی دارند. همکارانمان در قسمت گیشه هم شیلد دارند.

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها