13:50:54 1399/11/28

در حاشیه ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا مطرح شد

مدیرعامل آریاهمراه: نکیسا از محصولات مشابه خارجی توانمندتر استمدیرعامل آریاهمراه گفت: محصول نکیسا قوی تر از نمونه های مشابه خارجی اش است.

دکتر علی نوری در حاشیه ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا با بیان اینکه آریاهمراه از چند سال قبل سرمایه گذاری خود را در حوزه اینترنت اشیا آغاز کرده،به نودادنیوز گفت: محصول نکیسا با دانش همکاران ما در شرکت آریاهمراه توسعه یافته است.

وی افزود: نکیسا مخفف "نرم افزار کنترل یکپارچه سیستم های ارتباطی ، اطلاعاتی و امنیتی" است.این محصول کماکان در حال توسعه است و قابلیت های جدیدی نیز به آن اضافه خواهد شد. این آمادگی به طور کامل وجود دارد که نکیسا در حوزه های مثل شهر هوشمند،مال ها و سایر سازمان هایی که نیاز به زیرساخت اینترنت اشیا دارند، پیاده شود.

دکتر نوری با بیان اینکه نمونه های خارجی این محصول بالای 400 تا 500 هزار دلار قیمت دارد، گفت:با توجه به مسایل اقتصادی و امنیتی، ما در آریاهمراه سرمایه گذاری ویژه ای روی این محصول کردیم و آمادگی این را داریم آن را در اختیار همه شرکت ها و سازمان هایی که نیاز به این زیرساخت دارند،قرار دهیم.حتی این آمادگی وجود دارد که این خدمات به صورت SaaS در اختیار سازمان ها قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در طراحی و توسعه نکیسا،محصولات مشابه خارجی مورد بررسی قرار گرفته اند،تاکید کرد: محصول ما توانمندتر از محصولات مشابه خارجی است و اصولا در این حوزه ها،استفاده از محصولات خارجی اشتباه است و دردسرهای امنیتی نیز دارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها