12:53:19 1397/8/17

می خواهیم پیروز شویم

مدافع کاشیما: نباید مقابل پرسپولیس گل اول را بخوریممدافع کاشیما از اهمیت گل نخوردن تیمش مقابل پرسپولیس می گوید.

به گزارش نوداد نیوز ، شوتو یاماموتو در خصوص دیدار با پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم این که گل اول را دریافت نکنیم، خیلی مهم است، چون اگر حریف گل نخست را به ثمر برساند، آنها بر این گل تکیه کرده و برای زدن گل‌های بیشتر تلاش می‌کنند. ما نمی‌خواهیم گل بخوریم. به همین خاطر، داشتن دفاعی قدرتمند و اینکه هوشیاری خود در ریسک کردن حفظ کنیم، حیاتی است. برای کسب مقام قهرمانی، یک گل شرایط را به طور کامل تغییر می‌دهد. داشتن دفاعی مقتدر واجب است اما زمانی که موقعیت گلزنی داشته باشیم، نگاهی به گل زدن هم خواهیم داشت. فکر می‌کنم این شیوه ما باشد.

حضور تماشاگران: من هیچ وقت تجربه بازی مقابل این تعداد تماشاگر را نداشته‌ام به همین خاطر برای انجام این مهم بسیار مشتاق هستم. این تجربه به ندرت پیش می‌آید، اما ما می‌خواهیم در این مسابقه پیروز شویم. پس تمام تلاش خود را ارائه می‌کنیم.

جای خالی قهرمانی آسیا در ویترین افتخارات کاشیما: به جز لیگ قهرمانان آسیا، ما قهرمانی‌های متعددی کسب کرده‌ایم. من هم می‌خواهم به قهرمانی این رقابت‌ها برسم. به عنوان یک تیم از ابتدای سال گفتیم که ما باید این فصل به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا برسیم. پس می‌خواهیم به هر شکلی به این عنوان برسیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها