14:16:50 1398/7/16

محک جدی استقلال شاید پس از هفته نهم و دیدار با تراکتورسازیبدترین شروع استقلال در لیگ برتر را استراماچونی رقم زد و ۵ هفته متوالی آبی پوشان تهرانی رنگ برد را ندیدند.

به گزارش نوداد نیوز،  استراماچونی بالاخره با پیرزی برابر گل گهر سیرجان توانست اولین سه امتیاز فصل را دشت کند. به گفته کارشناسان وقت خروج از بحران است اما این سه امتیاز نمی تواند معیار مناسبی برای رشد استقلال باشد چرا که گل گهر در 5بازی قبلی خود ۳ تساوی و 2 شکست داشت و پانزدهمین تیم جدول است.

استقلال نتایج خوبی کسب نکرده و از آن بدتر باخت به تیم های هفتم و دهم جدول است.استراماچونی اگر می خواهد زمستان تهران را ببیند باید از 5 تیم بالای جدول هم امتیاز بگیرد.استقلال بعد از اولین بردش در لیگ برتر ۳ پله صعود کرد و در هفته های پیش رو باید به مصاف سایپا و پارس جنوبی برود که در نیمه دوم جدول قرار دارند. آبی پوشان با برد دو بازی آینده هم نمی توانند به جمع مدعیان اضافه شوند.

در واقع محک جدی استراماچونی زمانی فرا می رسد که باید به مصاف تراکتورسازی برود. تمی که تاکنون نباخته و گل نخورده است. عیار استراماچونی هفته نهم در تبریز برابر تیم مدعی تراکتور مشخص خواهد شد اگر آبی پوشان دست پر از تبریز بازگشتند و زور مرد ایتالیایی به دنیزلی برسد آن وقت زمانی است که باید در مورد نتیجه خوب استقلال حرف زد وگرنه نتیجه برابر گل گهر، سایپا و یا حتی پارس جنوبی معیار مناسبی برای نمایش قدرت استقلال نیست.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها