13:30:22 1398/5/22

بچه هایم بزرگ شده اند، دست از سر ما بردارید

محمدخانی: سينمايی ها كمبود قصه دارند، مستقيم می آيند دنبال زندگي من!علي عطشانی سازنده فيلم يادم تو را فراموش معتقد است فيلم ساخته شده توسط او شرح زندگی ناصر محمدخانی نيست اما بازیکن سابق پرسپوليس نظر ديگری دارد.

به گزارش نوداد نیوز، ناصر محمدخانی مهاجم روزهای نه چندان دور پرسپولیس و تیم ملی در این خصوص می گوید: من با سينمايی ها كاری ندارم اما نمی دانم چرا آنها مرتب با من كار دارند و دست از سرم برنمی دارند.من خودم فيلم را نديدم اما علی پروين كه ديده به من گفت فيلم در مورد من است و یكی از منتقدانی هم كه از دوستانم است به من تأکید كرد فيلم در مورد زندگی من است.به همین دلیل صحبت های عطشانی را باور نمی كنم.

محمدخانی ادامه می دهد: من جلوی اكران فيلم را می گيرم تا به دادگاه برويم.سينمايي ها به كمبود قصه و داستان خورده اند كه فقط می آيند سراغ فوتبال و مستقيم هم می آيند دنبال زندگي من.برای من جای سؤال است كه چرا به جای فوتباليست ها اين سازندگان سراغ هنرپيشه ها نمی روند؟ هزار اتفاق در سينما افتاده چرا سراغ آن اتفاقات نمی روند و از آنها فيلم نمي سازند؟!

محمدخانی در حالی که ناراحت است در پایان می گوید: جدا از نامه ای كه به سازمان سينمايی زدم قرار شده به دادسرای رسانه هم بروم و شكايت كنم كه اين شكايت هم بيايد روی پرونده و كار خيلی حساب شده انجام شود.درخواستم اين است كه دست از سر ما بردارند، بچه های من بزرگ شدند و 17سال از آن اتفاق گذشته و درست نیست این خاطره تلخ را يادآوری می کنند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها