14:12:10 1397/6/22

از قرعه‌مان در جام حذفی استقبال می‌کنم

مجید جلالی: برخی به این باور رسیده‌اند که اگر کنار زمین ساکت باشند سرشان کلاه می‌رودمجید جلالی گفت: چیزی که موجب خوشحالی ماست، این است که در اولین قدم در جام حذفی به مصاف یک تیم لیگ برتری می‌رویم.

به گزارش نوداد نیوز ، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پیکان مقابل پارس جنوبی جم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: معمولاً می‌گویند جام حذفی و لیگ برتر در بکارگیری روش‌ها متفاوت است، اما تفاوتی بین ارائه بازی و روش‌های فوتبالی در جام حذفی و لیگ برتر وجود ندارد. تنها برخی تیم‌ها مسابقات جام حذفی را جدی می‌گیرند و برخی جدی نمی‌گیرند که این به باشگاه، تیم یا مربیان آن تیم بستگی دارد.

وی در ادامه افزود: چیزی که موجب خوشحالی ماست، این است که در اولین قدم در جام حذفی به مصاف یک تیم لیگ برتری می‌رویم. این برای ما بهتر است و امیدوارم بهره‌برداری‌های لازم را از بازی مقابل پارس جنوبی برای آینده داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش جام حذفی را جدی می‌گیرد یا نه، گفت: این پارامتر، مسئولیت مشترک است و به من یا بازیکنان به صورت تنها وابسته نیست. همه ما دوست داریم، در جام حذفی موفق باشم.

جلالی در پاسخ به این سؤال که آیا رویارویی با پارس جنوبی جم در مرحله اول جام حذفی را یک بدشانسی می‌داند یا خیر، تصریح کرد: اگر بخواهید در این مسابقات به جایی برسید، باید این مسیر را طی کنید و این‌گونه نیست که بگوییم این قرعه بدشانسی ماست. من از این قرعه استقبال می‌کنم و بازیکنان هم همین ذهنیت را دارند. پارس جنوبی با وجود از دست دادن چند بازیکن، در این فصل و فصل گذشته ثابت کرده تیم خوبی است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پیکان مقابل پارس هجومی بازی می‌کند یا خیر، خاطر نشان کرد: وقتی برنامه لیگ برتر، از جمله سه هفته اول را دیدیم، بیشتر وقت خود را روی بهتر شدن اوضاع دفاعی تیم صرف کردیم که خیلی به ما کمک کرد.  با این حال در بازی‌هایی که نیاز به حمله داریم، احساس کمبود کردیم. از بازی با استقلال خوزستان، گرایش خود را بیشتر به هماهنگی در تمرینات بردیم و دیدید که در این مسابقه، به اندازه پنج مسابقه قبلی موقعیت ایجاد کردیم. فردا پیشرفت ما را در این زمینه می‌بینید.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه ابتدای فصل گفته بود برخی از مربیان کنار زمین شلوغ می‌کنند تا داور را تحت تأثیر قرار دهند، گفت: پیش از شروع فصل نامه‌ای به سازمان لیگ نوشتم و گفتم که باید تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود. باوری در بین مربیان به وجود آمده که شلوغ کردن کنار زمین امتیازاتی برای آنها دارد، مخصوصاً از جانب داور. کسانی که ساکت بودند، به این باور رسیده‌اند که اگر ساکت باشند، سرشان کلاه می‌رود.

جلالی در مورد اینکه آیا خودش در این رابطه ضرر کرده است یا نه، اظهار داشت: خودم از این بابت ضرر کرده‌ام، اما موضوع من نیستم. این مشکل فوتبال ایران است و باید در جلوگیری از آن سخت‌گیری کنند. ما این مسئله را در تیم‌های پایه هم می‌بینیم. این مشکل نیازمند توجه و تصمیمات بهتری است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها