22:37:02 1397/4/18

باید به سرعت ضد حملات فرانسه توجه کنیم

مارتینز: بازیکنان بلژیک و فرانسه شناخت خوبی از هم دارندمارتینز تیمش را برای نبرد سه شنبه شب آماده می کند.

به گزارش نوداد نیوز ، روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، در نشست خبری خود پیش از رویارویی با فرانسه حاضر شد.

مارتینز در ابتدا از تاثیر بازی های قبلی روی تیم خود گفت:

فکر می کنم از لحاظ روحی مشکلی نداریم اما تعدد بازی ها بر روی قوای جسمانی تیم تاثیر گذار بوده است ولی قرار است در نیمه نهایی بازی کنیم و به همین جهت بازیکنان بسیار تمرکز کرده اند. پس از بازی با برزیل سه روز وقت برای کار کردن داشته ایم و این مدت برای ما خیلی طول کشیده است. متمرکز ماندن روی سایر بازی ها چالش بزرگی برای ما بود و از طرفی توماس مونیر هم محروم است و بنابراین باید به دنبال راهکاری باشیم. 

وی در مورد حریف تیمش افزود: 

فرانسه توانایی های انفرادی بسیاری دارد و با وجود کیلیان ام باپه، آنتوان گریزمان، اولیور ژیرو و پل پوگبا می تواند در لحظه تفاوت را رقم بزند بنابراین داشتن تمرکزی بی نقص برای ما ضروری است. ما برای آغاز این مسابقه خیلی هیجان زده هستیم.

مارتینز ادامه داد: 

می توانیم تمامی طرح و برنامه خود را داشته باشیم و به دنبال این خواهیم بود تا توجه زیادی به سرعت آن ها در ضد حملات کنیم. بازی کاملا متفاوتی نسبت به رویارویی با برزیل در راه است ولی ما آماده حضور در این نیمه نهایی هستیم. 

سرمربی تیم ملی بلژیک صحبت هایش را این گونه به پایان برد: 

ما از این تیم شناخت خوبی داریم و آن ها نیز به خوبی ما را می شناسند. بازیکنان دو تیم شناخت خوبی از هم دارند و در رده باشگاهی همبازی هستند و در رقابت های مشابهی بازی می کنند. امروز می توانیم بگوییم که قرار است در نیمه نهایی جام جهانی بازی کنیم ولی وقتی فردا بازیکنان وارد زمین شدند، دیگر نیازی به فکر کردن به این مسئله نیست. مسابقه ای برابر تیمی مستعد در راه است. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها