11:36:03 1399/2/29

ماجرای طرح جانشینی حشمت مهاجرانی به جای کی روشمازیار ناظمی در مراسم اهدای مدال و لوازم ورزشی قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشورمان به موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک اظهار داشت: امروز در سالگرد موزه هستیم و خوشحالم غرفه ای هست که افتخارات 70 ساله این رشته به نمایش گذاشته شود.

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی درباره شرایط این فدراسیون گفت: فدراسیون ما دو پیست دارد که با کمک شرکت توسعه،گسترش و بهبود آن را شروع کردیم. در 10 استان ایران که مجموعه المپیک دارند هم جاهایی برای پیست اختصاص دادیم. در ساختمان اجاره ای فدراسیون ها هستیم یک ساختمان را به عنوان بخشی از دارایی آماده کردیم. 

وی با اشاره به مراسم اهدایی مدال ها و کاپ های قهرمانان به موزه ورزش افزود: بخشی از کاپ های جهانی محمدخانی و لاله صدیق به موزه اهدا می شود. ثابتی فر هم از 14 سالگی قهرمانی آسیا بوده و بادیه نشین از پیشکسوتان  این رشته است که کاپ های خود را اهدا می کنند. همچنین بخشی از رالی "مرلک" را همراه خود آوردیم‌ اگر جا داده شود، اهدایی هایی بیشتری خواهیم داد.

ناظمی در مورد معرفی گزینه های نامدار برای هدایت تیم ملی بعد از کی روش، گفت:  در مورد کی روش باید بگویم مجموعه کشور و خودش بعد از 8 سال حضور در ایران به این نتیجه رسیدند با توجه به توقعات فی مابین امکان همکاری وجود ندارد. هر چه بوده با هماهنگی فدراسیون بوده و اسامی مطرح شده، تخیلی نبود. کی روش بزرگ بود و کنار ایران بزرگتر شد. اسامی بزرگی در مذاکرات مطرح شد. اما تحریم ها فرصت ها را از بین برد. کی روش در این سال ها کمک کرد. فوتبال ایران پویا و زنده است و روزهای کرونایی تمام شود و ششمین حضورمان را در جام جهانی جشن می گیریم.

مدیر سابق روابط عمومی وزارت ورزش در مورد ادعای اخیر کی روش در باره وزیر ورزش یادآور شد: فدراسیون فوتبال مسئولیت فنی داشته و نقش وزارت مشورتی است. وقتی کی روش قبل از بازی مقابل عمان در جام ملت ها علیه مقامات کشور و خارج از حوزه فنی خود حرف زد، خیلی ها همان شب به وزیر گفتند او را برکنار کند و حشمت مهاجرانی بیاید ولی سلطانی فر با درایت عمل کرد.  از کی روش انتظار داریم این بحث ها را تمام کند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها