13:26:03 1398/8/14

ماجرای شبی که همسر پورحیدری با او دعوا کرد!امروز سومین سالگرد پرواز مردی است که به جرات و به حق او را پدر استقلال می نامند.

به گزارش نوداد نیوز، چهاردهم آبان روزی بود که پورحیدری چشم از جهان فروبست و به دیار باقی شتافت. مردی که با آبی ها جام های زیادی را برد و افتخارات بسیاری را کسب کرد تا در قلب هواداران ماندگار شود. فریده شجاعی همسر وی در این خصوص می گوید: منصور عاشق استقلال بود همه زندگی اش را برای استقلال گذاشت و واقعا این تیم را دوست داشت.او از پول و خانواده گرفته تا سلامتی و موقعیت های فراوان،از همه اینها زد تا به استقلال کمک کند. زندگی منصور با استقلال گره خورده بود و شاید بهتر است بگویم او پدر استقلال بود. اصلاً منصور مرد استقلال بود.

شجاعی ادامه می دهد: او هرگز مشکلات را به خانه نمی آورد و آنقدر محجوب و مؤدب بود، که در خانه حتی از افرادی که در حقش بدی کرده بودند هم حرفی نمی زد. ما فقط یکبار با هم بحث و دعوا داشتیم که برمی گردد به زمستان 1378 که منصور سرمربی تیم ملی بود، منصور پس از تلفن فتح الله زاده به خاطر شرایط بد استقلال تیم ملی را رها کرد و برای کمک به استقلال رفت.یادم می آید آن شب از او گلایه کردم و با او بحثم شد ولی منصور یک حرف را می زد که استقلال به من احتیاج دارد و نمی توانم نسبت به شرایط تیم بی تفاوت باشم.عشق منصور به استقلال چیز عجیب و غریبی بود.منصور مرد خانواده بود اما داستان استقلال واقعا یک چیز دیگر بود، شاید باورتان نشود ولی منصور استقلال را از من بیشتر دوست داشت. تا آخرین روز عمرش پیگیر وضعیت استقلال بود.حیف قدرش را ندانستند.

وی در پایان می گوید: بازیکنان استقلال در چند نوبت به منصور خیانت کردند. باورنکردنی است همان هایی که پورحیدری بزرگشان کرده بود به او خیانت کرده و زیر پایش را خالی کردند. سال 81 در انزلی با یک گل به ملوان باخت و قهرمانی لیگ برتر را از دست داد اوج این خیانت بود.آن بازیکنان را هرگز نمی بخشم.پورحیدری از جیب خودش برای استقلال خرج کرد ولی به همین راحتی یک عده یادشان رفت منصور چند میلیون تومان از باشگاه استقلال طلبکار است. شأن و منزلت خانواده پورحیدری خیلی بالاتر از این حرف هاست،ما که نگفتیم به منصور کمک کنند فقط می گفتیم حق او را بدهند. این رفتاری که بعد از مرگ منصور شد اصلاً زیبنده نیست.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها