18:25:07 1397/11/17

هواداران فوق العاده بودند

لیکنز: زدن سه گل برای ما بسیار با ارزش بودلیکنز در اولین حضورش در تراکتورسازی، پیروزی پرگلی کسب کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی برابر نفت مسجدسلیمان گفت: امروز پیروزی خوبی کسب کردیم. بازیکنان ملی‌پوش تازه به ما ملحق شدند و بعضی‌ها اعتقاد داشتند که بازی دادن به آن‌ها می‌توانند ریسک باشد اما من این ریسک را قبول کردم‌.

دیدار با نفت: ما در هفته‌های گذشته تمرینات پرفشاری را انجام دادیم و این باعث شد تا در شروع مسابقات کمی کند باشیم. اما رفته رفته ریتم بازی را در اختیار گرفتیم. خیلی مهم بود که بازیکنان تمرکز خود را حفظ کنند و احساسی بازی نکنند. چیزی که مهم بود این بود که گل نخوردیم و زدن سه گل برای ما بسیار با ارزش بود. صحبت‌های بین دو نیمه، باعث شد تا بازیکنان بازی هجومی به نمایش بگذارند و این موضوع باعث شد سه گل به ثمر برسانیم.

وضعیت اکبر ایمانی: اکبر ایمانی نیاز به زمان داشت تا در نیمه اول به شرایط خوبی برسد و هماطور که دیدید، در نیمه دوم توانست عملکرد خوبی در نیمه دوم به نمایش بگذارد. ما از امروز آماده بازی با نساجی می‌شویم و شنبه راهی قائمشهر خواهیم شد.

جریان بازی: بازیکنان ما توانستند امروز بازی را کنترل کند و کار اضافی انجام ندهند. عملکرد داوری خیلی خوب بود. یک‌شنبه بازی سختی برابر نساجی داریم و بازی کردن در چمن مصنوعی این شهر می‌تواند بسیار سخت باشد. این تیم در نیم‌فصل تغییرات زیادی داشت. اینکه یک توپ به سمت دروازه ما آمد، نشان دهنده عملکرد خوب تک تک بازیکنان است. خوشحالم که دو دروازه‌بان خوب در تیمم دارم. ما قطعا دوست داریم در هر بازی گل نخوریم و باید سعی کنیم دروازه ما در بازی‌ها بسته بماند.

حضور تماشاگران: حمایت هواداران در بازی امروز فوق‌العاده بود و از آن‌ها تشکر می‌کنم. ما تمرینات سخت و پرفشاری را انجام داده بودیم و باید این تمرینات سخت را بتوانیم ادامه دهیم. سه امتیاز بازی امروز را به هواداران تقدیم می‌کنم و در وهله دوم به مالک باشگاه تقدیم می‌کنم.

شرایط ملی پوشان: من هم از تیم‌های ملی شناخت دارم و هم از تیم‌های باشگاهی و می‌دانستم ملی‌پوشان تیم ما با چه شرایطی به تیم برمی‌گردند و تجربه سه ملی پوش ما باعث شد تا این ریسک را بپذیریم و آن‌ها را در زمین بگذاریم. هر سه بازیکن از تجربه لازمی برخوردارند و می‌توانند جریان بازی را تغییر دهند.

وضعیت استوکس: استوکس برای من مثل ماشین‌گلزنی می‌ماند و من از این بازیکن نمی‌خواهم دفاع کند یا بازی‌سازی انجام دهد. من از او فقط می‌خواهم گلزنی کند. اگر استوکس می‌توانست همه موقعیت‌هایی که امروز داشت را گل می‌کرد، باید او را به تیم بارسلونا ترانسفر می‌کردیم. اما او فعلا در کنار ماست.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها