19:33:23 1397/11/21

برای تعطیلات به ایران نیامده ام

لیکنز: برابر نساجی اشتباهات فردی متعددی داشتیملیکنز از اشتباهات فردی بازیکنانش ناراضی است.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی تراکتورسازی پس از توقف برابر نساجی گفت: امروز دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. شرایط تیم نساجی را می‌دانستیم. از شرایط زمین و هواداران این تیم با خبر بودیم. ما می‌توانستیم در نیمه دوم فرصت‌های خود را تبدیل به گل کنیم اما اینگونه نشد و گل خوردیم. نمی‌خواهم درمورد اشتباهات فردی صحبت کنم که امروز رخ داد.

صحنه مشکوک: درمورد صحنه پنالتی باید بگویم که داور (سیدعلی) مسئول است و نمی‌دانم چه باید بگویم. بعد از آن صحنه هم فرصت‌های گلزنی زیادی داشتیم. در لحظات تک به تک تمرکز کافی را نداشتیم. در کل از عملکرد تیمم راضی هستم. حالا باید آماده شویم برای بازی روز جمعه مقابل استقلال که بسیار سخت است.

ادامه راه تراکتورسازی: ما نباید به تیم‌های دیگر توجه کنیم. باید بازی به بازی پیش‌ برویم و ببینیم که چه شرایطی رخ می‌دهد. بهتر است که به زمان حال نگاه کنیم و توجهی به گذشته و آینده نداشته باشیم. نکته کلیدی بازی امروز صحنه پنالتی بود. در جام ملت‌های آسیا و جام‌جهانی هم اشتباه رخ می‌دهد، اما امروز اشتباهی رخ داد که نمی‌توان آن را فراموش کرد. ریتم بازی ما در نیمه دوم بهتر شد.

هواداران نساجی: ما هواداران بسیار خونگرمی در تبریز داریم و نساجی هم همین شرایط را دارد. این موضوع همیشه برای میزبان مفید است. در تبریز هم هواداران خوبی داریم که همیشه حامی تیم هستند. از حالا تمرکز ما روی بازی جمعه است.

قهرمانی تراکتورسازی: برای تعطیلات به ایران نیامده‌ام. هدف ما در طولانی مدت محقق خواهد شد، اما بهتر است که بازی به بازی جلو برویم. تنها تضمینی که می‌کنم این است که سخت کار می‌کنم تا یک باشگاه حرفه‌ای بسازیم و هفته به هفته بهتر شویم. با این حال ممکن است در برخی بازی‌ها برنده و در برخی بازی‌ها بازنده باشیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها