01:05:20 1398/2/22

آن صحنه اصلا پنالتی نبود

لیکنز: با قلبم برای تراکتوسازی تلاش می‌ کنمسرمربی تراکتورسازی در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، لیکنز پس از تساوی تیمش برابر پارس جنوبی گفت: ابتدا می‌خواهم درمورد صحنه پنالتی صحبت کنم و باید بگویم که آن صحنه اصلاً پنالتی نبود و داور به اشتباه اعلام پنالتی کرد، چون اکبر ایمانی قصد داشت از خودش دفاع کند و توپ به شدت به سمت وی آمد. در بازی برابر نساجی و چند بازی دیگر برای ما پنالتی نگرفتند. قانون فیفا می‌گوید وقتی توپ با چنین شدتی به سمت بازیکن بیاید نباید پنالتی اعلام کنند. درمورد تعویض حاج‌صفی باید بگویم که برای وی مشکل گوارشی پیش آمد و قادر به انجام ادامه بازی نبود. بین دو نیمه هم تلاش کردیم تا حال وی بهتر شود، اما اینگونه نشد. برای اتفاقاتی که افتاد ناراحت هستم، اما نمی‌خواهم زیاد صحبت کنم.

عملکرد شربتی: ابتدا می‌خواستیم به موسوی بازی دهیم، اما وی به سمت راست رفت. به دلیل مشکلاتی که داشت به وی بازی ندادیم. در مجموع مشکلاتی در خط هافبک داشتیم و تیم حریف خیلی خوب در خط میانه ظاهر شد و بازی را کنترل کرد. در نیمه دوم ما کنترل بازی را از دست دادیم و من از این موضوع ناراحت هستم.

5 بازی و 2 امتیاز:  بعد از تساوی برابر پرسپولیس باید 6 امتیاز از دو بازی گذشته کسب می‌کردیم. امروز گلی که زدیم بسیار خوب و تمرین شده بود، اما یادمان رفت گل دوم را باید بزنیم. شرایط خوبی نداشتیم و نتوانستیم گل دوم را بزنیم. همچنین نتوانستیم از گل زده خود به خوبی دفاع کنیم.

بسنده کردن به یک گل: همانطور که می‌دانید خیلی ناراحت هستم. کارهای سختی انجام دادیم، اما برخی کارها را باید در آینده انجام دهیم و مشکلات را حل کنیم. پنالتی مقابل نساجی که روی اسماعیل‌فرد رخ داد و تمام موضوعات دست به دست هم داد تا اینگونه شود. بهتر است آرام باشیم و اشتباهات خود را برطرف کنیم.

سخت شدن بازی های پایانی: من هم در نشست‌های مختلف صحبت‌هایی را مطرح کرده‌ام. بعد از بازی ذوب‌آهن  و پرسپولیس اتفاقاتی علیه ما انجام گرفت که همه از آن باخبر هستیم. 

شعار حیا کن، رها کن توسط هواداران: صحبت‌هایی که شما گفتید را چون فارسی بلد نیستم متوجه نشدم و حالا از شما می‌شنوم. من با تمام جود اینجا هستم و با قلبم برای تراکتوسازی تلاش می‌‌کنم. اتفاقاتی که افتاده کمک می‌کند تا ضعف‌‌هایمان را پوشش داده و خوب بازی کنیم. درست است که اتفاقاتی که رخ داده علیه ما بود، اما باید اخلاق حرفه‌ای و روح بزرگ داشته باشیم و تیم را حمایت کنیم. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها