13:56:27 1398/1/25

لیلا اوتادی: برانکو سرش به کار خودش است / مردم عادل فردوسی پور را دوست دارندلیلا اوتادی از جمله بازیگران سینما است که در میان فوتبالی ها به واسطه اظهارات جنجالی اش شناخته شده است.

به گزارش  نوداد نیوز، اوتادی که خواهر همسر امید نمازی است در این باره می گوید:امید در یک خانواده تحصیلکرده در آمریکا به دنیا آمده و با فحش و ناسزا بیگانه است.او در ذوب مشکل فنی نداشت بلکه اهل داد و قال نبود.

اوتادی که یکی از منتقدان سرسخت عادل فردوسی و پور بود در اینباره می گوید: نقد من مستقیم به فردوسی پور نبود اتفاقا من از اینکه نود به انتخاب مردم بهترین برنامه شد خوشحال شدم.عادل فردوسی پور جایگاه اجتماعی خودش را دارد و مردم او را دوست دارند.او در کار خودش حرفه ای است و در من هنگام جام جهانی صرفا به دعوت برخی مهمانانش و اسپانسر آنها نقد داشتم نه شخص آقای فردوسی پور.اینکه یک نفر بیاید برای چند ساعت حضور در تلویزیون مبلع زیادی دریافت کند آنوقت مردم در کرمانشاه سرپناه نداشته باشند توجیهی ندارد.

اوتادی که سابقه حمله به سرمربی تیم ملی را هم دارد می گوید: من با کسی مشکل ندارم و انتقادم تنها سر مسائل کوچک است. می گویم نباید از پول عمومی استقاده کنیم تا یک خارجی برایمان شادی بیاورد چرا که کار اصلی را فوتبالیست های خودمان انجام می دهند.دوست ندارم یک خارجی از سرمایه ملی ما استفاده کند و اجازه داشته باشد به مردم سرزمینم توهین کند یا بگوید خانواده ام به من می گویند در ایران چه غلطی می کنی.حرف من این است اگر به کی روش سخت می گذشت هشت سال ایران نمی ماند.من در مربی گری برانکو را می پسندم که در کارش موفق است و مهمتر اینکه سرش به کار خودش است،او شخصیت محترمی دارد.

اوتادی ضمن آرزوی رشد ورزش بانوان گفت: بانوان باید بتوانند به راحتی در خیابان دوچرخه سواری کنند و این کوچکترین حق یک زن است.اگر مردان در ورزشگاه هم مراعات کنند زنان به راحتی می توانند وارد شوند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها