13:23:28 1398/12/14

لیدی گاگا از ترک سیگارش گفت: «پدرم درآمد»!لیدی گاگا با یادآوری خاطرات روزهای دشوار ترک سیگار گفت کنار گذاشتن سیگار "خیلی کمرشکن" بود.

در قسمتی از برنامه "موسیقی جدید روز" که با مجری‌گری زین لوی روز جمعه از شبکه موسیقی اپل پخش شد، این دی‌جی زلاندنویی تلفنی با گاگا در مورد تک ترانه جدیدش به نام "عشق ابلهانه" از ششمین آلبوم استودیویی‌اش صحبت کرد.

این خواننده در این مصاحبه گفت که چطور دیگر سیگار نمی‌کشد و این تغییر در سبک زندگی چقدر برایش دشوار بوده است. او که چندین بار برنده جایزه گرمی شده است گفت: "دیگر سیگار نمی‌کشم اما قبلاً روزی ۴۰ نخ می‌کشیدم."

سپس لوی پرسید آیا "به راستی" دیگر سیگار نمی‌کشد و یادآور شد که: این راه را قبلاً ما هم رفته‌ایم." گاگا هم در پاسخ گفت: به جان خودم دیگر سیگار نمی‌کشم. به کلی کنار گذاشتم.

وقتی هم لوی به وی تبریک گفت گاگا تاکید کرد که کنار گذاشتن سیگار "خیلی سخت" است. گاگا به شنوندگان برنامه دی‌جی زین لوی توصیه کرد: "چه بهتر که از اول سیگار نکشید چون ترک کردن سخت‌تر است." او اضافه کرد: "خیلی کمرشکن است. دیگر هرگز سیگار نخواهم کشید چون یک هفته آزگار پدرم در آمد. خیلی وحشتناک بود."

گاگا اوایل این هفته نخستین تک‌آهنگ از ششمین آلبوم استودیویی‌اش را منتشر کرد، آلبومی که بسیاری چشم به راه آن هستند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها