12:29:32 1398/2/21

لژیونرهای احتمالی پرسپولیس را بشناسید!در نشست خبری دیروز، برانکو مدعی شد برخی از بازیکنانش پیشنهاداتی از سایر کشورها دارند.

به گزارش نوداد نیوز، روز گذشته و در نشست خبری قبل از بازی با ماشین سازی تبریز برانکو گفت بازیکنانش به واسطه درخشش در لیگ قهرمانان آسیا پیشنهاداتی دارند و به صراحت اعلام کرد هر بازیکنی که قصد جدایی داشته باشد می تواند جدا شود.اینطور به نظر می رسد که علیپور،خلیل زاده،بیرانوند بازیکنان مدنظر برانکو بودند.

بیرانوند پس از درخشش در جام جهانی روسیه و جام ملت های آسیا مورد توجه تیم های مختلفی قرار گرفت اما به دلیل داشتن قرارداد با پرسپولیس تا سال 1400 مجبور به ماندن شد.گلر شماره یک تیم ملی حتی از بلژیک هم پیشنهاد دارد اما به نظر می رسد در پرسپولیس ماندنی باشد.

شجاع خلیل زاده هم بازیکنی است که فصل قبل لیگ قهرمانان درخشش ویژه ای داشت و امسال هم با به ثمر رساندن یک گل فانتزی به الاهلی عربستان توجه تیم های قطری را به خودش جلب کرده است تا جایی که انها حاضرند مبلغ خوبی برای مدافع مورد علاقه برانکو بپردازند اما بعید می دانیم باشگاه پرسپولیس به راحتی رضایت نامه او را صادر کند.

علی علیپور دیگر بازیکن پرسپولیس است که شنیده می شود هایدوک اسپلیت کرواسی مهم ترین مشتری او است .این باشگاه 6بار موفق به قهرمانی در لیگ و جام حذفی شده است.با این وجود شنیدیم علی علیپور تمایلی برای رفتن به این کشور ندارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها