12:42:10 1398/9/13

بازیکنان استقلال: باید داور خارجی بیاید

لبخند عمیق استراماچونی پس از در آمدن قرعه سپاهانتمرین دیروز استقلال که قرار بود با حضور هواداران برگزار شود به دلیل بارش باران از ورزشگاه نفت تهرانسر به ورزشگاه انقلاب تغییر پیدا کرد.

به گزارش نوداد نیوز، آبی ها از ساعت ۱۵ در مجموعه ورزشی انقلاب جمع شدند اما تمرین با تأخیر ۲۰ دقیقه ای آغاز شد و اعضای تیم با استفاده از اینترنت موبایل هایشان به تماشای مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مشغول شدند و خود استراماچونی نیز بیننده مراسم بود.

سرمربی ایتالیایی آبی ها پس از مشخص شدن حریف تیمش لبخند عمیقی زد و ظاهرا از این قرعه خوشحال شد.زمانی که تهران به عنوان میزبان انتخاب شد برخی ها دست زدند و با شوخی یا جدی گفتند باشگاه درخواست داور خارجی دهد و هزینه اش را از بلیت فروشی تامین کند!

از نکات تمرین دیروز استقلال غیبت زکی پور ، میلاد باقری و سیاوش یزدانی بود. به نظر می رسد باقری که سال قبل از بازیکنان سر زن مس کرمان بود نتوانسته نظر استراماچونی را جلب کند و در لیست خروج باشگاه قرار خواهد گرفت. زمین تمرین آبی پوشان با کاور پوشانده شده بود که از بارش باران در امان بماند.

تمرین حدود ۸۵دقیقه ای استقلالی ها به انجام تمرینات تاکتیکی هجومی اختصاص داشت که حمله از جناحین بارها مرور شد. به نظر م یرسد وریا غفوری و هروویه میلیچ در بازی با شهر خودرو بیشتر از بازی قبلی حمله کنند.

سرانجام تمرین و جدال درون تیمی استقلال مصدومیت شیخ دیاباته بود که در اواسط تمرین در یک برخورد روی هوا با سجاد آقایی منجر به آسیب دیدگی هر دوبازیکن و خروج آنها از زمین مسابقه شد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها