00:53:13 1398/2/22

نیازمند امروز بسیار خوب بود

قلعه نویی: دست تک تک بازیکنانم را می بوسمسرمربی سپاهان در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، قلعه نویی پس از تساوی برابر پدیده گفت: اول درباره تیم پدیده صحبت می‌کنم. باید به فوتبال ایران به خاطر چنین تیمی تبریک بگوییم آن هم به خاط فوتبالی که بازی کرد. به آقای حمیداوی، گل‌محمدی و ساکت الهامی تبریک می‌گویم. آنها لیاقت قهرمانی دارند.

دیدار با پدیده: دست تک تک بازیکنانم را به خاطر بازی امروز می‌بوسم. پیام نیازمند امروز بسیار خوب ظاهر شد و زحمات کل فصل ما را بر باد نداد. هواداران حرمت امام رضا را نگه نداشتند و این رفتارها خوب نیست اما آرزویم این است که پدیده سهمیه آسیا بگیرد چون لیاقت دارد.

پنالتی پدیده: امیدوارم نظر فغانی درست باشد اما نظر کارشناسان این بود که پنالتی درست نبوده است. من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم. پیام امروز به اندازه یک فصل موقعیت گرفت. حالا ما باید به فکر بازی با استقلال خوزستان باشیم.

دیدار با استقلال خوزستان و جنگ قهرمانی: از نظر ما بازی با استقلال خوزستان فینال است. نباید این تیم را دست کم بگیریم. بقیه هم توکل به خدا. تارتار و بازیکنان جم یک فوتبال مردانه ارائه کرده‌اند تا الان هم همین بوده است. آنها اخلاق‌مداری را هم رعایت کرده‌اند. دعا می‌کنم اگر ما دوم شدیم، پدیده هم سهمیه آسیا را بگیرد. با رفتارهایی که شد کاری ندارم، اما این تیم لیاقت دارد سهمیه بگیرد تا برای حمیداوی هم انگیزه شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها