19:41:37 1397/8/4

از کیفیت بازی راضی نیستم

قلعه نویی: امیدوارم با شفر هم مثل کی روش قرارداد ببندندقلعه نویی علی رغم برتری تیمش مقابل استقلال، از کیفیت شاگردانش راضی نیست.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی سپاهان پس از تقابل با استقلال گفت: نیمه اول استقلالی‌ها خوب بودند در نیمه دوم مرکز زمینه و لایه‌های دفاعی را بستیم و از کناره‌ها استفاده کردیم. بازی بدی نبود. استقلال روند رو به رشد داشت و نیمه اول بهتر از ما بازی کردند. این بازی را به کارگران فولاد مبارکه که در دمای ۱۶۰۰ درجه اذیت می‌شوند تقدیم می‌کنیم.

روش های گلزنی سپاهان: تیم را طوری درست کرده بودیم که از سه جهت به گل برسیم. از هواداران نیز تشکر می‌کنم که آمدند. برای هر بازی انگیزه دارم و این بازی به اندازه بازی با مس کرمان برایم مهم است. استقلال را دوست دارم و سال‌ها در آن بوده‌ام اما الآن سرمربی سپاهان هستم. بازی به بازی پیش می‌رویم و برای سپاهان آینده خوبی می‌بینم. در نیم فصل دوم نیز باید تغییراتی داشته باشیم.

تعویض مهرداد محمدی: مهرداد محمدی روز خوبش نبود و به خاطر کارت زردی که داشت عوضش کردیم.

وضعیت شفر: شفر مربی کارکشته‌ای است. امیدوارم همانطور که با آقای کی‌روش قرارداد ۸ ساله بستند با او هم قرارداد بلند مدت ببندند.

کی روش و تیم ملی: معتقدم باید بعد از ۸ سال پیشرفت کنیم. البته معتقدم باید باهم تعامل داشته و به لیگ و پیشکسوت‌ها نیز احترام بگذاریم. در این ۸ ساله به بزرگترها توهین شده است. کی روش ازنظر فنی حرف ندارد اما از نظر رفتاری باید کنترل شود. به جام جهانی رفتن آسان است اما در جام ملت ها نتیجه گرفتن، سخت است و نباید به تیم ملی فشار آورد. در بازی های حذفی مسائل سخت تر می شود و دوره قبل یک اشتباه کار ما را سخت کرد. باید بین باشگاه ها و تیم ملی تعامل باشد اما در این ۸ ساله نبوده است. هر ادبیاتی خواستند، انجام دادند و آخرین نمونه حمید استیلی بود. یک سری آدم ها هستند که بله قربان گوی این افراد هستند و نمی‌شود آنها را کاری کرد. باید با آرامش تیم ملی اهداف خود را دنبال کند و به لیگ احترام بگذاریم. مطمئن هستم که زیاد لیگ را تماشا نمی‌کنند. درباره بازیکن باید به افکار فردی که مسئولیت دارد، احترام بگذاریم. من را دادگاهی کردند اما از این آقایان سوال و جواب نمی شود. باخت به عراق بی لیگ حماسه بود اما شکست به کره، یک دادگاه می خواست. امیدوارم تیم امید و تیم بزرگسالان با آرامش پیش بروند.

صحنه پنالتی: ما باید فیلم بازی را ببینیم اما در مجموع کرمانشاهی هم مدیریت کرد  و هم قانون را اعمال کرد. باید ببینیم پنالتی بود یا نه اما به نظر من داور نسبت به کمک نزدیک تر بود. همه می‌دانند که در این چند هفته سپاهان و نساجی بیشترین ضرر را دیدند اما خوشحالم که کرمانشاهی با شجاعت داوری کرد و اشتباهات زیادی نداشت.

خریدهای سپاهان: یک سری از دوستان هستند که همیشه تبلیغات منفی انجام می‌دهند و حکایت ما حکایت میخ فروشی است که اکنون نمی‌توانم بگویم. من همیشه یک سری بازیکنان را بر اساس افکاری که داشتم گرفتم. بازیکنانی در تیم من بودند که در تیم خود مازاد بودند مانند قاضی در پرسپولیس و شهباززاده. همین کی‌روش را ببینید چقدر تبلیغات منفی کردند؟ او ۲ میلیون دلار ارزش دارد. من که ۲۰ سال مربی بودم، نمی‌دانم اما فردی که میکروفون دارد، می‌داند؟ ما با کی روش کار کردیم و او بریده گل زدن را یاد گرفت. ما این همه افتخار و عنوان داشتیم اما مطالب را بخوانید. اگر این کار را مربی خارجی کرده بود، برای او مجسه می زدند. یک سری افراد با قلعه نویی و اصولی که دارد، مشکل دارند.

تعویض های سپاهان: از کیفیت بازی راضی نیستم اما از بچه ها تشکر می کنم. بالاخره حریف ما استقلال است و تیم خوبی دارد. بیرون رفتن علی کریمی به نفع ما شد و او میدان داری می کرد. ما در نیمه دوم موقعیت های خوبی داشتیم و در مجموع باید به این تیم تبریک بگویم و افتخار کنم. تیم ما فصل گذشته شرایط خوبی نداشت و ما نیاز به زمان داشتیم اما حالا این زمان به حداقل رسیده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها