15:01:04 1398/7/14

قائدی: اجازه نمی دهم همسرم به ورزشگاه برود!استقلال با دو برد پیاپی از بحران خارج شد.

به گزارش نوداد نیوز، استقلال با درخشش قائدی و دو برد متوالی در جام حذفی و لیگ از بحران خارج شد و با خیال راحت به تعطیلات رفت. مهدی قائدی در خصوص وضعیت تیمش می گوید: شرایط تیم خوب است و تمام مسئولان فنی و مدیریتی استقلال برای آرامش ما نهایت تلاش خودشان را به کار بسته اند.آنها در روزهای حساس از ما حمایت کردند و خوشحالم اتفاقات مطلوبی برایمان رخ داده است.ما گل ریحان را در جام حذفی بردیم و گل گهر را هم در لیگ شکست دادیم. برد جمعه آغاز روند خوب استقلال بود و در آینده هم شما و هم هواداران نتایج بهتر و بازی های زیباتری را از ما شاهد خواهید بود.خیلی خوشحالم که دومین گلم را برای استقلال زدم. هواداران مطمیئن باشند استقلال به جمع مدعیان بازمی گردد و اوج می گیرد و خیلی زود به جمع مدعیان قهرمانی می رسد. این تیم می تواند خالق روزهای بسیار خوبی برای آنها شود.

وی ادامه می دهد: درباره گلی که خوردیم و پنالتی که رخ داد ترجیح می دهم بزرگان باشگاه حرف بزنند. ما وقتی بین دو نیمه به رختکن رفتیم، کادر فنی دقیق نقاط ضعف و قوت را تشریح کرد که باعث شد ما گل دوم را بزنیم و چند موقعیت نیز خلق کنیم.

قائدی در پایان گفت: زنان برای بازی ایران کامبوج به ورزشگاه می روند که من امیدوارم ادب در استادیوم رعایت شود و بساط فحاشی در ورزشگاه ها برچیده شود.همسر من زیاد فوتبالی نیست و واقعیت امر این است که حجم فحاشی ها در ورزشگاه های ما خیلی زیاد است به همین خاطر اجازه نمی دهم همسرم در چنین فضایی راهی استادیوم شود!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها