13:01:06 1398/2/14

فیلم جدید "برد پیت" سوم خرداد اکران نمی شود«اد آسترا» فیلم جدیدی که برد پیت در آن نقش اصلی را ایفا کرده است، از فهرست فیلم‌هایی که در تاریخ ۲۴ ماه می (۳ خرداد) اکران می‌شوند، حذف شد.

به گزارش ورایتی، فیلم «اد آسترا» که فیلمی علمی تخیلی و ماجراجویی است و قرار بود ۲۴ ماه می (۳ خرداد) راهی سینماها شود، در این تاریخ به نمایش درنمی‌آید.

دیزنی قراردادی با کمپانی فاکس قرن بیستم در ماه مارس برای توزیع منعقد کرد و از آن زمان تاکنون هیچ کاری برای حمایت و معرفی فیلم نکرده است. این در حالی است که اگر فیلم در تاریخ تعیین شده به نمایش درآید با فیلم «علاء‌الدین» دیزنی هم‌زمان خواهد بود.

انتظار می‌رود برد پیت برای اولین نمایش فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کوئنتین تارانتینو در جشنواره فیلم کن حضور یابد. او در این فیلم در کنار لئوناردو دی کاپریو بازی کرده است و فیلم قرار است ۲۱ ماه می (۳۱ اردیبهشت) هم‌زمان با بیست و پنجمین سال نمایش «داستان عامه‌پسند» روی پرده برود.

تامی لی جونز، روث نگا، جیمی کندی و دونالد ساترلند بازیگران فیلم هستند. پیت در این فیلم در نقش فضانوردی بازی می‌کند که در کهکشان راه‌شیری سفر می‌کند تا پدر گمشده‌اش را پیدا کند. پدر او دانشمندی خطرناک است که جونز نقشش را بازی کرده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها