16:22:49 1397/11/20

هفته هفدهم لیگ برتر

فولاد - پرسپولیس / جدال جذاب امپراطور و پروفسورهفته هفدهم لیگ برتر فردا با برگزاری 5 دیدار آغاز می شود.

فولاد - پرسپولیس

از ساعت 15 فردا فولاد میزبان پرسپولیس خواهد بود. بی شک نبرد برانکو و قطبی جذابیت های خاصی خواهد داشت و باید دید تقابل اندیشه های امپراطور و پروفسور چه نتیجه ای را به دنبال دارد. سرخ پوشان در این دیدار خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهند داشت و پس از مدت ها باید شاهد تغییرات در قلب خط دفاعی پرسپولیس باشیم. در سوی مقابل با حضور قطبی در فولاد این تیم عملکرد قابل قبولی داشته و باید دید این روند را در مصاف با پرسپولیس نیز تکرار خواهند کرد یا خیر.

ماشین سازی - صنعت نفت

در دیگر دیدار فردا از ساعت 15 شاهد تقابل ماشین سازی و صنعت نفت خواهیم بود. فاصله کم دو تیم در جدول موجب شده این دیدار حساسیت های ویژه ای داشته باشد.

پدیده - استقلال خوزستان

شاگردان گل محمدی پس از شکست برابر پرسپولیس، حالا چاره ای به جز کسب هر سه امتیاز دیدار خانگی ندارند. پدیده از ساعت 15:15 فردا به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت و باید دید تیم گل محمدی کماان می تواند خود را نزدیک به صدر نگه دارد یا خیر.

نساجی - تراکتورسازی

از ساعت 17 نیز نساجی در قائمشهر میزبان تراکتورسازی پرمهره خواهد بود. تراکتورسازان در نخستین حضور لیکنز، عملکرد درخشانی داشتند و حالا در مازندران کار سختی در مصاف با نساجی خواهند داشت. در سوی مقابل مجید جلالی که جانشین نکونام شده، می تواند در حضور هواداران خود دست به کار بزرگی بزند.

سپاهان - سپیدرود

در آخرین دیدار فردا نیز سپاهان از ساعت 17:15 در اصفهان میزبان سپیدرود خواهد بود. سپاهانی ها در بازی رفت و در رشت با نتیجه پرگل 6 بر یک پیروز شدند و حالا برای ماندن در کورس قهرمانی باید در خانه تیم کریمی را شکست دهد. جدال قلعه نویی و علی کریمی یکی از جذابیت های هفته هفدهم خواهد بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها