15:09:18 1397/12/20

فروش 455 میلیون دلاری "کاپیتان مارول" در هفته اول اکران جهانی"کاپیتان مارول" در هفته اول اکران خود یک رکورد جالب زد: رکوردار فروش آغازین تاریخ سینما برای فیلم‌هایی با نقش اصلی زن!

به گزارش نوداد نیوز،«کاپیتان مارول» به عنوان اولین فیلم ابرقهرمانی استودیو مارول با نقش اصلی زن در نخستین هفته اکران در آمریکا و سایر کشورها به مجحموع فروش ۴۵۵ میلیون دلار دست یافت.

«کاپیتان مارول»، بیست و یکمین فیلم از دنیای سینمایی است که بر اساس کتاب‌های مصور کمپانی مارول ساخته شده است که «آنا بودن» و «رایان فلک» کارگردانی آن را بر عهده داشته‌اند.

این فیلم ابرقهرمانی با بازی «بری لارسون»، «ساموئل ال. جکسون»، «جود لا» و «جما چان»، همزمان با آمریکا در گیشه بین‌الملل نیز به روی پرده رفت و ۱۵۳ میلیون دلار در آمریکا و ۳۰۲ میلیون دلار در سایر کشورهای جهان فروخت و رکوردار فروش آغازین تاریخ سینما برای فیلم‌هایی با نقش اصلی زن شد.

این فیلم که با هزینه ۱۵۰ میلیون دلاری تولید شده، هم‌اکنون پنجمین رکورددار فروش آغازین گیشه بین‌الملل در تمام ادوار سینما پس از فیلم‌های «سرنوشت خشمگین» (۴۴۳.۲ میلیون دلار)، «انتقام جویان: جنگ ابدیت: ۳۲۸.۸ میلیون دلار»، «دنیای ژوراسیک» (۳۱۶.۷ میلیون دلار) و آخرین قسمت «هری پاتر» (۳۱۴ میلیون دلار) است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها