16:18:42 1398/2/25

فرهاد مجیدی منشا را نمی خواهد / 8 نفر در صف تمدیداز مجموع 26 بازیكني كه در ليست استقلال قرار دارند و جزو نفرات اصلي اين تیم بودند8 بازیكن پس از ديدار برابر العين آزاد مي شوند.

به گزارش نوداد نیوز،از باشگاه استقلال خبر مي رسد كادر مديريتي اين مجموعه با حضور افراد مانند ميرشاد ماجدي و كامران منزوي درصدد هستند مانع هدر رفتن انرژي و وقت در هفته هاي بعد از پايان فصل شوند. به همين دليل تصميم گرفته اند پيش از سفر به امارات، كار مذاكره با بازیكنان تيم را انجام بدهند.این در حالیست که 7 بازیکن سيدمهدي رحمتي، وريا غفوري، خسرو حيدري، پژمان منتظري،علي كريمي، سيدحسين حسيني و روزبه چشمي نیز قراردادشان به پایان می رسد و می توانند تیم بعدی را خودشان انتخاب کنند.

اميد نورافكن نيز كه هنوز با شالروا قرارداد دارد و بايد براي ادامه حضور در استقلال با باشگاه بلژیكي به توافق برسد. قرار است از جمعه به ترتيب با اين نفرات صحبت هايي انجام شود.

این در حالیست که محمد دانشگر، مرتضي تبريزي،ايسما، آياندا پاتوسي، فرشيد اسماعيلي، فرشيد باقري، داريوش شجاعيان، محسن كريمي و گادوين منشا نیز تا پايان فصل 99 - 98 قرارداد دارند و مدیران استقلال می خواهند از همین حالا با انها وارد مذاکره شوند. درباره گادوین منشا فرهاد مجیدی اعلام کرده او را نمی خواهد.

سایر بازیکنانی که نامشان در لیست نیست با استقلال قراردادی حداقل بیش از یکسال دیگر دارند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها