14:36:10 1397/10/21

تیم ملی یک مربی بزرگ و باهوش دارد

فرهاد مجیدی: خیلی دوست داشتم به استقلال برگردمفرهاد مجیدی پس از حضور در کادرفنی استقلال صحبت هایی را مطرح کرده.

به گزارش نوداد نیوز ، مربی جدید آبی ها می گوید: من هیچگاه از استقلال دور نبودم . اما در اولین جلسه یاد بزرگان و مربیان سابقم در استقلال افتادم . من روزهای خیلی خوب و خاطره انگیزی با ناصرخان حجازی ، منصورخان پورحیدری و غلامحسین خان مظلومی داشته ام . با آنها جام آورده ام و فوتبال خودم را مدیون آنها می دانم . 

*خیلی دوست داشتم به استقلال بیایم. سعی کردم کلاس‌های خوبی بروم و نکات آموزشی خوبی یاد بگیرم. نزدیک به پنج ماه به صورت عملی در تمرینات تیم جوانان اسپانیول هم حاضر شدم. امروز مدرک A آسیا را دارم.

* از گذشته با آقای فتحی در ارتباط بودم و از زمان حضور ایشان در باشگاه جلسات منظمی داشتیم . با شفر هم جلسات بسیار خوبی داشتم و مفصل درباره نحوه همکاری و اینکه چگونه می‌توانم به باشگاه کمک کنم، صحبت هایی انجام دادیم .

* سرمربی‌گری استقلال در در یک دوره‌ای به من پیشنهاد شد و من به دلیل اینکه احساس کردم شاید بعنوان سرمربی نتوانم به استقلال کمک کنم، به استقلال نیامدم. اگر امروز به استقلال آمدم، برای این آمده‌ام که به تیم کمک کنم و این توان را در خود می‌بینم.

* شفر را به خوبی می‌شناسم. او مربی بسیار خوبی است که با سابقه بسیار خوبی به تهران آمده است.

* متاسفم که هنوز بعد از گذشت چند سال همچنان شاهدم که استقلال امکانات مناسبی برای تمرین کردن ندارد. 

*تیم‌مان تیم خوبی است. اگر شانسی برای استقلال قائل نبودم، وارد نمی‌شدم. 

*حضور رحمتی، منتظری و حیدری در تیم استقلال یک نعمت بزرگ است. 

*تیم ملی ما با حضور یک مربی بزرگ و باهوش بنام کی روش و بازیکنان خوب شاغل در اروپا ، کار سختی برای قهرمانی ندارد . من امیدوارم که در بازیهای حذفی بدشانسی و ناداوری به ما صدمه نزند .

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها