15:34:21 1397/6/23

بازی با ازبکستان به ما کمک نمی کند

فرشاد پیوس: دیگر نیازی به کی‌روش بعد از جام ملت‌ها نیستپیشکسوت فوتبال ایران: بهتر است تیم ملی با تیم‌های قوی‌تری بازی کند تا بازیکنان تحت فشار باشند و نقاط ضعف تیم مشخص شود.

به گزارش نوداد نیوز ، فرشاد پیوس، پیشکسوت فوتبال ایران به بازی تدارکاتی تیم ملی که به خواست کارلوس کی روش سرمربی تیم انجام شده، معترض است.

فرشاد پیوس  در خصوص بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با ازبکستان اظهار داشت:

بعد از مدت‌ها از جام جهانی بازی تدارکاتی خوبی برگزار شد و در نیمه اول تیم ملی شرایط خوبی داشت و بسیار جنگنده ظاهر شد.

وی افزود:

در بازی شب گذشته مدل سیستم جام جهانی عمل کرده و فقط نسبت به آن مسابقات رو به جلو‌تر بازی و کمتر دفاع کردیم. امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی بسیار خوب ظاهر شدند، دژاگه مثمرثمر بود اما جهانبخش در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشد. قلی‌زاده بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و حتما آینده درخشانی در فوتبال ایران دارند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت:

در نیمه دوم با انجام تعویض‌ها روند بازی تیم ملی بسیار بهتر شد و توانستیم گل بازی را به ثمر برسانیم اما معتقدم باید بیشتر برای تیم ملی‌ وقت گذاشت و بیشتر بر روی فاز تهاجمی تیم کار کرد.

پیوس در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: 

بهتر است تیم ملی با تیم‌های قوی‌تری بازی کند تا بازیکنان تحت فشار باشند و نقاط ضعف تیم مشخص شود. ما تقریبا همیشه ازبکستان را برده‌ایم و این بازی‌ها کمکی به تیم ملی نمی‌کند. فدراسیون فوتبال اگر مایل به موفقیت تیم ملی در جام ملت‌ها است باید ۲ تا ۳ بازی بسیار خوب فراهم کند تا بازیکنان محک جدی بخورند.

وی در مورد حضور کی‌روش در تیم ملی بعد از جام ملت‌ها خاطرنشان کرد:

دیگر نیازی به کی‌روش بعد از جام ملت‌ها نیست چون این مربی زیاد خودش را لوس می‌کند و بهتر است بعد از جام ملت‌ها با این مربی قطع همکاری کرد و از گزینه‌های دیگری برای هدایت تیم ملی استفاده کرد. روی کی‌روش به فدراسیون و بقیه افراد باز شده و این مربی خود را همه کاره می‌داند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها