13:54:28 1398/3/18

فردا مهلت پاتوسی به استقلال تمام می شودآیاندا پاتوسی با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش با هواداران استقلال خداحافظی کرد.

به گزارش نوداد نیوز، از دو ماه قبل مدیران استقلال به هواداران وعده ادامه حضور پاتوسی را می دهند و با قاطعیت حرف از تمدید قرارداد و حضورش در لیگ نوزدهم می زدند.پاتوسی که در نیم فصل به استقلال پیوست با نقش داشتن در 9 گل و درخشش در لیگ قهرمانان حالا تبدیل به بازیکنی مؤثر برای استقلال شده است و هواداران از مدیران استقلال انتظار دارند شرایط برای ماندن پاتوسی در فصل پیش رو مهیا شود.

اینطور که از گوشه کنار به گوش می رسد باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی نزد باشگاه کیپ تاون سیتی و خود پاتوسی دچار بدقولی شده و چند باری به وعده هایشان عمل نکرده اند. پاتوسی به بعضی از بازیکنان استقلال گفته است مدیران استقلال با او شوخی دارند و در حال آزارش هستند در حالی که او به عنوان یک بازیکن حرفه ای برای کسب درآمد به ایران آمده است. معاون باشگاه استقلال نیز در واکنش به این حرف پاتوسی می گوید این مشکلات به سبب بد عهدی اسپانسر تیم به وجود آمده و هیچ کسی قصد آزار پاتوسی را ندارد چرا که او بازیکن با کیفیت و محبوب هواداران است .

مدیران باشگاه به پاتوسی گفتند قصد دارند 19 خرداد حق و حقوق این بازیکن را پرداخت کنند و حالا این سوال برای هواداران استقلال پیش می آید که مدیران چگونه مدعی عقد قراردادهای محکم هستند اما بازیکنان خیلی راحت می توانند قراردادشان را فسخ کنند و بروند؟

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها