12:21:12 1398/6/26

فاجعه جان باختن کودک 8 ساله در ورزشگاه آزادی / چه کسی مقصر است؟اتفاق تلخ شب گذشته و فوت یک کودک 8 ساله در ورزشگاه آزادی سبب شد تا بار دیگر بحث امنیت در ورزشگاه ها مطرح شود.

به گزارش نوداد نیوز، مدیر مجموعه ورزشی آزادی ماجرا را این گونه شرح می دهد: بعد از اتمام بازی در فاصله‌ای حدود 50 متری از گیت‌ها، پیمانکار نصب داربست‌ها به واسطه خطای انسانی از یکی از تیرهای برق به عنوان ستون استفاده کرده بود و اتصالی باعث شد فرزند یکی از زحمت‌‌کشانی که در غرفه ها مشغول بود و از این راه کسب روزی حلال برای خانواده‌اش می‌کرد به خاطر دست زدن دچار این حادثه شود.

سیف درمورد اینکه گفته می‌شود پیمانکار مربوطه بازداشت شده است گفت: بله دوستان قضایی به همراه ضابطین قضایی در ورزشگاه حاضر شدند آن پیمانکار احضار و بعد از ارائه اطلاعاتی در این مورد بازداشت شد . این پرونده در حال رسیدگی است.

این در حالی است که برخی رسانه ها نوشته اند که سر این کودک به داربست پشت گیت خورده و این داربست به سیم برق وصل بوده که همین امر باعث فوت او شده است.

از سوی دیگر حراست فدراسیون فوتبال ضمن ابراز تاسف و تاثر عمیق از اتفاق تلخ شب گذشته در ورزشگاه آزادی،خواهان ارائه توضیحاتی در این باره در اسرع وقت شده است.

حراست فدراسیون فوتبال امروز با ارسال نامه ای به شرکت تجهیز ورزشگاه آزادی و باشگاه پرسپولیس (به عنوان میزبان دیدار شب گذشته)خواهان ارائه توضیحات مقتضی در این باره در اسرع وقت شده است.

باید دید مقامات قضایی کدام نهاد را مقصر این حادثه تلخ معرفی می کنند.

تصویری از عماد، آخرین قربانی فوتبال ایران که دیشب به دلیل برق‌گرفتگی بر اثر تماس با داربست‌های متصل به گیت‌های بلیت‌فروشی در ورزشگاه آزادی جان باخت:

 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها