14:02:34 1397/12/20

غنیمت پرسپولیس در بازی با السد چیست؟السد و پرسپولیس فردا مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، از گروه D لیگ قهرمانان آسیا و در دور دوم، السد از ساعت 19:15 فردا میزبان پرسپولیس خواهد بود.

دو تیم سال گذشته در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که در آن دیدار شاگردان برانکو مجوز حضور در فینال را به دست آوردند. السدی ها در هفته نخست مغلوب الاهلی عربستان شدند تا در دیدار فردا برابر پرسپولیس، به دنبال کسب سه امتیاز خانگی باشند. در سوی مقابل شاگردان برانکو نیز در جدال خانگی با پاختاکور، 2 امتیاز ارزشمند را از دست دادند تا دو تیم استارت دلچسبی در لیگ قهرمانان این فصل نداشته باشند.

بنا بر گفته فریرا، سرمربی السد، این تیم تمام بازیکنان خود را در اختیار خواهد داشت؛ ستارگانی همچون جونگ وو یونگ، بغداد بونجاح، ژاوی و گابی. جدا از این بازیکنان خارجی، السد مهره هایی نظیر عبدالکریم حسن، عفیف و الهیدوس را نیز در اختیار دارد تا بتوان این تیم قطری را یکی از پر مهره ترین تیم های غرب آسیا دانست. چهره شاخص این دیدار بی شک ژاوی خواهد بود. بازیکنی که دو ماه از میادین دور بوده و به احتمال فراوان فردا در ترکیب تیم فریرا قرار خواهد گرفت. 

در پرسپولیس گفته می شود ترابی مشکلی برای همراهی سرخ پوشان نخواهد داشت. با توجه به اینکه السد عموما فوتبالی مبتنی بر مالکیت توپ بالا را اجرا می کند، حضور بازیکنانی همچون ترابی که در انتقال ها تبحر دارند، غنیمتی محسوب می شود. علاوه بر ترابی، رسن و رفیعی نیز در پیاده سازی چنین سبکی از فوتبال توانا هستند.

با تمامی این تفاسیر باید دید جدال السد و پرسپولیس این بار در مرحله گروهی چه نتیجه ای را به دنبال خواهد داشت و آیا باز هم برانکو موفق می شود مچ فریرا را بخواباند یا خیر!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها