20:04:54 1398/1/22

مقصر اول و آخر خودم هستم

علوی: نیاز داریم که بچه ها به خود باوری برسندسرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، علوی پس از شکست تیمش برابر فولاد گفت: بازی زیاد مسائل فنی نداشت. در نیمه اول می‌خواستیم در یک سوم زمین حریف دفاع کنیم. چون چند روز است به تیم آمده‌ام چیزی که می خواستم بچه ها نتوانستند اجرا کنند، اما نیمه دوم بهتر شد. هم ما و هم فولاد بازی خوبی داشتیم در نیمه دوم اما حواشی کار را خراب کرد. اگر اخراج ها غیر فنی باشد قطعا برخورد می‌شود.

حواشی بازی: از برخی دوستان انتظار نداشتم که چنین برخوردی کنند. حق با سرپرست ما است و خیلی با او بد برخورد شد و فحاشی کردند. واقعا کار بدی بود. 

شرایط استقلال خوزستان: نیاز داریم که بچه‌ها به خود باوری برسند. در نیمه دوم خوب بودیم و یک مقدار اشتباهات فردی وجود داشت که رفته رفته درست خواهد شد. 2 جلسه است که تیم در اختیار من است و نمی‌توانستیم در این مدت کار قابل توجهی بکنم.

وضعیت داوری: چه در زمان بازیگری و چه در زمانی که مربی هستم هیچ گاه در مورد داور حرف نزدم، اما حیدری دوست داشت که خوب قضاوت کند متاسفانه ما در جاهایی متضرر شدیم. گل ما سالم بود و به اشتباه خطای هند اعلام شد. اگر آن گل درست گرفته می‌شد نتیجه 2 بر 2 می‌شد. با این وجود مقصر اول و آخرم خودم هستم و باید روی تیمم کار کنم.

کمبود بازیکن:: ما 19 نفر بیشتر نیستیم و اگر بخواهیم هر روز ترکیب‌مان را تغییر دهیم کار سختی داریم. دست و بال‌مان بسته است و یک مقدار طول می‌کشد که افکارم را در تیم پیاده کنم. واقعیت این است که ما یک دفاع چپ بیشتر نداریم و اگر مصدوم شود دیگر کسی را نداریم.

شرایط آل نعمه: خیلی وقت است که او در کنار ما حضور ندارد. از مدیریت خواستم که حداقل اگر ممکن است در کادر فنی کنار من باشد.

حرف پایانی: یاد گرفته‌ام که کار کنم. روز اولی است که هدایت تیم را برعهده دارم و اینکه در ادامه باشم یا نه دست مدیریت تیم است. من دوست دارم کار کنم تا توجیه.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها