17:12:04 1398/5/20

یادم تو را فراموش مجوز دارد و ارکان می شود

عطشانی: فیلم من ربطی به زندگی ناصر محمدخانی ندارددر شرایطی که فیلم یادم تو را فراموش ساخته علی عطشانی در شرف اکران است، ناصر محمدخانی، پیشکسوت فوتبال ایران و تیم پرسپولیس، در نامه ای خواستار جلوگیری از اکران این فیلم شد.

به گزارش نوداد نیوز ، محمدخانی دلیل آن را شباهت غیرواقعی با ماجرای زندگی خود می داند.علی عطشانی در این خصوص می گوید: متأسفانه فضای مجازی شرایط را طوری کرده که نمی توان هر چیزی را باور کرد. من صحت و سقم این نامه را نمی دانم و فکر می کنم شیطنت برخی کانال ها باشد. من عکسی از نامه را ندیدم و حتی با آقای فرجی،مدیرکل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی هم صحبت کردم و ایشان هم نامه را ندیده اند. دوستان می گویند این نامه در دفتر آقای انتظامی ثبت شده است .اگر اینگونه باشد باید به دست آقای فرجی هم می رسید، اما ایشان بی اطلاع است.

وی ادامه می دهد: یادم تو را فراموش اصلاً ربطی به زندگی ناصر محمدخانی ندارد. ایشان دارای فرزند هستند و در حالی که شخصیت فیلم ما بچه ندارد.نوع آشنایی شخصیت فیلم ما با طرف مقابل با آنچه در زندگی ناصر محمدخانی و شهلا جاهد بوده است هم متفاوت است .به نظرم این فیلم هیچ ربطی به ناصر محمدخانی ندارد.

عطشانی می گوید: خیلی تلاش کردم با محمدخانی تماس بگیرم اما هنوز موفق به صحبت نشدم.خودم از دوستداران ناصر محمدخانی هستم و با قاطعیت می گویم که داستان فیلم ربطی به او ندارد. ضمن اینکه من فیلمنامه را از آقای پیمان عباسی خریده و آن را ساخته ام. فیلم ما مجوز دارد و در زمان در نظر گرفته شده اکران می شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها