13:25:59 1398/7/16

عبدی: دعوت شدنم به تیم ملی را مدیون اعتماد کالدرون هستمحمید استیلی به عنوان سرمربی تیم امید جایگزین فرهاد مجیدی شد و حالا در اولين اقدام از 35  نفر را به تیم امید دعوت کرده است.

به گزارش نوداد نیوز،. يكي از اين بازيكنان مهدي عبدي گلزن دربی است. مهاجم قائمشهري پرسپوليس كه براي استراحت به محل زادگاه خود رفته بود با دعوت به تیم امید به تهران برگشت. او در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی امید می گوید: خوشحالم كه به تیم ملی دعوت شدم. این اتفاق را مديون پرسپوليس هستم و ممنونم از آقای كالدرون که به من اعتماد كرد و در تيم بزرگ پرسپوليس ميدان داد تا بيشتر ديده شوم.حالا هم اميدوارم بتوانم به اعتماد استيلي جواب مثبت بدهم.

وی ادامه می دهد: اردوی تيم ملي اميد يعني جمع شدن بهترين ها و مي دانم براي قرار گرفتن در ليست نهايي كار سختي دارم. بايد با تمام وجود تمرين كنم تا خودم را نشان دهم.بايد با همه وجود بجنگيم تا به اين هدف برسيم. كار سخت است اما نشدن دارد.

عبدی در پایان در خصوص باخت در مشهد می گوید: براي خودمان هم غيرقابل باور بود كه ببازيم. بازي بسيار خوبي انجام داديم ولي در كمال ناباوري با گل دقیقه 93 باختيم اما مطمئن باشيد جبران مي كنيم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها