10:51:22 1400/12/4

گفت و گوی اختصاصی نوداد نیوز با مدیرعامل ایرانسل

عباسی آرند: به زودی نسل پنجم اینترنت در سایر شهرها نیز راه اندازی می شودمدیرعامل ایرانسل گفت: امیدواریم به زودی در شهرهای دیگر کشور نیز سامانه 5G را راه اندازی کنیم.
دکتر بیژن عباسی آرند در گفت وگوی اختصاصی با نودادنیوز با اشاره به راه اندازی سایت چهارم نسل پنجم اینترنت گفت: سه سایت قبلی نسل پنجم برای مراکز تحقیقاتی و پژوهشی بود و این نخستین سایت نسل پنجم برای استفاده عموم مردم است.
وی افزود: مردم از امروز می توانند در منطقه پل طبیعت تهران از نسل پنجم اینترنت استفاده کنند و امیدوارم به زودی این اتفاق در سایر شهرهای کشور نیز بیفتد.
مدیرعامل ایرانسل که در حاشیه ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا با خبرنگار نوداد گفت و گو می کرد، ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه این است که سرویس های بومی توسعه پیدا کند و مشتریان با اینگونه سرویس ها آشنا شوند.گرچه کرونا و محدودیت های پزشکی روی بازدیدها اثرگذار است اما برگزاری اینگونه نمایشگاه ها قدمی رو به جلو محسوب می شود.
به گزارش نوداد نیوز، با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا، نسل پنجم تلفن همراه به صورت آنلاین در پارک آب و آتش افتتاح شد.
آذری جهرمی برای افتتاح نسل پنجم تلفن همراه با بیان اینکه این شبکه برای نسل آینده است از کودکی خواست که برای افتتاح این شبکه همراه او باشد.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها