14:39:00 1398/2/25

قسمت این بود کار قهرمانی به روز آخر بکشد

عالیشاه: دلمان نمي خواهد رشته های خود را در هفته سی ام پنبه كنيمبر خلاف تصور هواداران پرسپولیس يكي از بازيكناني كه در بازی با ماشین سازی روی نیمکت دیده می شد امید عالیشاه بود.

به گزارش نوداد نیوز، امید عالیشاه هافبک دریبل زن پرسپولیس در حالی که در بازی رفت برابر ماشین سازی یکی از بهترین بازیکنان زمین بود، در بازی برگشت در ترکیب برانکو جایی نداشت تا جایی که حتی به عنوان یار تعویضی هم به زمین نرفت. با اين وجود او هيچ اعتراضي ندارد و تابع تصميم برانكو است و در این خصوص می گوید: همه چیز در این خصوص به نظر سرمربی ام بستگی دارد و من همیشه اماده هستم به تیم کمک کنم.قسمت اين بود كه كار قهرمانی به هفته آخر بكشد خستگي و فشردگي مسابقات روي كار ما تأثير گذاشت.تيم هايي كه هم در آسيا و هم ايران درگير مسابقات بودند با مشكلاتي مواجه شدند.ما جلوي ماشين سازي بازي خوبي ارائه كرديم و مي توانستيم برنده شويم ولي بدشانسي و درخشش دخسوس گلر حريف اين اجازه را نداد.

عالیشاه ادامه می دهد: بازی فردا خيلي خيلي مهم است. یك بازي فوق العاده سرنوشت ساز كه مي تواند تعيين كننده قهرماني ليگ هجدهم باشد. پارس جنوبي جم با سرمربيگري آقاي تارتار تيم فوق العاده قوي و خطرناكي است.اما ما هم مي خواهيم قهرمان شويم.دلمان نمي خواهد همه رشته هاي خود را در هفته سي ام پنبه كنيم.با بچه ها هم قسم شدیم جام را به تهران ببریم و به هواداران تقدیم کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها