15:20:02 1398/2/25

طلب باقی مانده برانکو از زبان عربايرج عرب در کنار تمام دلخوری های هواداران پرسپولیس از او تلاش مي كند تا شرايط بهتري براي اين تيم بسازد.

به گزارش نوداد نیوز، مدیر عامل سرخپوشان این روزها  يكي، دو ساعت را در وزارت ورزش و جوانان سپري مي كند تا بتواند از پس اداره تیم پرسپولیس برآید و در این خصوص می گوید: در حال حاضر كارها را پيش مي بريم و سعي داريم تا شفافيت زيادي در كارمان باشد و هر اتفاقي كه رخ مي دهد، گزارش كاملي به هواداران بدهيم تا خيال شان راحت شود.طي دو هفته گذشته توانستيم دو مرتبه، حساب بازیكنان را شارژ كنيم و مطالبات عقب افتاده آنها را بپردازیم. پول برانكو هم تنها با 200 هزار دلار ديگر تسويه مي شود اما نباید این موضوع را فراموش کنیم که هزينه هايمان مدام در حال بالا رفتن ولي درآمدمان ثابت است. قراردادي كه به دلار در سال قبل منعقد شده، حالا به بيش از دو برابر رسيده و اين وضعيت ما را آزار مي دهد. اما با تمام این اوصاف هواداران بدانند نمي گذاريم پرسپوليس تحت فشار قرار بگيرد.

عرب ادامه می دهد: متأسفانه برخي فكر مي كنند درآمد ما از رسيدن به فينال ليگ قهرمانان آسيا، 2 ميليون دلار است در حالي كه یك ميليون و ۶۵۰ هزار دلار به دست ما رسيد و آن زمان هم دلار حدود ۱۱ هزار تومان بود. يعني نزدیك ۱۹ميليارد تومان به باشگاه آمد. باشگاه پرسپولیس در یکسال حدود ۱۲۰ميليارد تومان هزينه دارد و درآمدمان در سال حدود ۶۰ميليارد تومان است.

عرب درباره بازی حساس فردا برابر پارس جنوبی جم می گوید: مي توانستيم در تهران و مقابل ماشين سازي كار را تمام كنيم. حالا هم چيزي فرق نكرده و مي توانيم با كسب نتیجه دلخواه در شهر جم، قهرمان شويم.

عرب در خاتمه می گوید: از صحبت هاي بنده در مورد دلسوزي براي مديرعامل استقلال سو برداشت صورت گرفت.منظورم اين بود كه استقلال هم مثل ما دولتي است و مشكلاتي شبيه یكديگر داريم وگرنه رقابت مان كه هميشه به قوت خودش باقي مي ماند. منظورم دقیقا این بود که عرض کردم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها