14:09:57 1398/6/3

طارمی: من پنالتی نمی گيرم،مدافعان حريف پنالتی می دهندجمعه شب بازی دو تیم پرتغالی ريوآوه و آوس با حضور دو ایرانی برگزار شد.

به گزارش نوداد نیوز، مهرداد محمدی و مهدی طارمی دو بازیکن ایرانی این دیدار بودند که بازی در نهایت با نتيجه 5 بر يك به سود ياران طارمی به پایان رسید.طارمی که موفق به هتریک در این دیدار شد در این خصوص می گوید:خيلی خوشحالم و احساس خوبی دارم. همه چيز عالی بود. تماشاگران و طرفداران ريوآوه سنگ تمام گذاشتند و حسابی من را تشويق كردند. مردم پرتغال واقعاً مهربان و خونگرم هستند و به همین دلیل تلاش می كنم بازیکن مهمی برای تيم خودم باشم. مردم از ایران هم به من محبت دارند و بعد بازي با آوس واقعا شرمنده ام كردند.

طارمی درباره حضور مهرداد محمدی در تیم رقیب می گوید: مهرداد دوست من و فوتباليست خوب و زحمتكشی است. خيلی هم در اين بازی تلاش كرد اما نتوانست به تنهايی جلوی باخت آوس را بگيرد.

وی ادامه می دهد: می گویند تو پنالتی می گیری اما حقیقت این است که من پنالتی نمی گيرم.مدافعان حريف پنالتی مي دهند.خوشحالم بازیكن مفيدی برای ريوآوه بودم.

طارمی که برای رفتن به پرتغال با کی روش مشورت کرده بود می گوید: آقاي كی روش مربی من در تيم ملی بوده كه حق زيادی بر گردنم دارد. بهترين مشورت را هم ايشان به من داد كه به ليگ پرتغال بروم و فكر می كنم تصميم خوبی گرفتم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها