13:18:48 1398/3/18

اولین گلم تقدیم به پدر و مادرم

صیادمنش: انگار گلزني با لباس تيم بزرگسالان با بقيه فرق داشتاللهیار صیادمنش مهاجم فصل بعد تیم نامدار فنرباغچه از سوی مارک ویلموتس به اردوی تیم ملی دعوت شد.

به گزارش نوداد نیوز، صیادمنش در اولین بازی ملی اش در دقایق پایانی موفق به گلزنی شد.او در این خصوص می گوید: خوشحالم در اولین بازی ملی ام خوب ظاهر شدم و توانستم گل بزنم.همان زمانی که به اردوی تیم ملی دعوت شدم خیلی انگیزه پیدا کردم و با انرژی در تمرینات شرکت کردم و مترصد یک فرصت بودم که خدا را شکر که سرمربی به من اعتماد کرد و به عنوان یار تعویضی به زمین رفتم و آقا احسان حاج صفی ارسال دقیقی داشت تا توانستم گل پنجم و اولین گل ملی خودم را به ثمر رساندم که آن را به پدر و مادر عزیزم تقدیم می کنم.

صیادمنش ادامه می دهد:واقعا از اعتمادي كه آقايان ويلموتس و وحيد هاشميان به من داشتند، ممنونم. ویلموتس مربی با دانشی است و فکر می کنم کادر جدید تیم ملی انسجام عالی دارد. بعد از گل در پوست خود نمی گنجیدم انگار گلزني با لباس تيم بزرگسالان با بقيه فرق داشت.

صیادمنش در انتها با آرزوی موفقیت برای استقلال می گوید: اميدوارم هر اتفاقي براي استقلال می افتد در نهایت به سود این تیم باشد و امسال قهرمان شود تا هواداران خوشحال شوند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها