16:11:45 1399/7/7

صدف طلایی سن سباستین به «آغاز» رسیدجشنواره بین فیلم سن سباستین از تاریخ ۱۸ تا ۲۶ سپتامبر به صورت فیزیکی برگزار شد و در نهایت فیلم «آغاز» به کارگردانی و نویسندگی «دا کولومبیگاشویلی» علاوه بر کسب جایزه صدف طلایی بهترین فیلم این رویداد سینمایی، صدف تقره ای بهترین کارگردانی و  بازیگری زن و جایزه فیلمنامه را از هیات داوران دریافت کرد.

این فیلم که روایتگر تاثیرات روانشناختی حمله افراطیون به یک پرستشگاه روستایی است، ابتدا قرار بود در جشنواره کن ۲۰۲۰ رونمایی شود و پس از آن در جشنواره تورنتو به نمایش گذاشته شد و به زودی در جشنواره فیلم نیویورک نیز به روی پرده می‌رود.

جایزه بهترین فیلم از نگاه مخاطبان جشنواره سن سباستین نیز به فیلم «پدر» ساخته «فلورین زلر» رسید که در آن «آنتونی هاپکینز» برای بازی در نقش فردی درگیر با جنون از شانس های نامزدی اسکار است.

«مدس میکلسون» هم برای بازی در نقش یک معلم الکی در فیلم «دور دیگر» ساخته «توماس وینتربرگ» برنده جایزه صدف نقره ای بهترین بازیگر مرد شد.

شصت و هشتمین جشنواره فیلم سن سباستین  اسپانیا از تاریخ ۱۸ تا ۲۶ سپتامبر (۲۸ شهریور تا ۵ مهر) برگزار شد و «لوکا گوادانینو» کارگردان ایتالیایی ریاست هیات داوران بخش رقابتی را بر عهده داشت.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها